Povezane vesti
Operisana mala Janja, država će refundirati troškove
Mondo 27.12.2018
Država Srbija refundiraće sve troškove lečenja 12-godišnje Janje Stamenković iz Smedereva, koja je jutros hitno operisana u Istanbulu u Turskoj, izjavio je ministar zdravlja Zlatibor Lončar. Foto: Mondo/Goran Sivački "Odmah smo stupili u kontakt sa… »
Otac male Janje javio se kuriru iz Turske: Završena operacija, sve prošlo odlično!
Kurir 27.12.2018
Operacija male Janje (12) iz Smedereva, koja je po našem vremenu počela jutros u 6.30, završena je uspešno, potvrdio je za Kurir otac devojčice, Saša Stamenković. Devojčici je ugrađen stent, sve je prošlo u najboljem redu i ona je prebačena u sobu! Janja… »
Vesti dana »
Sloba i Jelena Radanović stigli u Brestač: Došli da pruže podršku Darku Laziću u najtežim trenucima (video)
Blic pre 5 satijoš 14 povezanih
Novak eliminisan posle neviđene drame! Srbin se vratio iz mrtvih u trećem setu, pa ostao bez goriva u odlučujućem taj-brejku! Drejper ide u četvrtfinale!
Kurir pre 25 minutajoš 13 povezanih
Đilas u intervjuu: SSP na lokalnim izborima u četiri opštine, povukla se iz Smederevske Palanke
Beta pre 5 satijoš 1 povezana
Vremenska prognoza za 12. mart: Tokom dana sunčano, u nekim krajevima kratkotrajna kiša
Mondo pre 20 minutajoš 4 povezane
Prva nedelja rata u Iranu koštala SAD 11,3 milijarde dolara, druga je u toku
Beta pre 4 satijoš 2 povezane


