Povezane vesti
Grad donirao 10 miliona dinara za lečenje teških oboljenja
Dnevnik 27.12.2018
NOVI SAD: Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar zdravlja Zlatibor Lončar potpisali su Ugovor o donaciji Grada Novog Sada Budžetskom fondu za lečenje oboljenja koja se ne mogu lečiti u Republici Srbiji. Budžetski fond je osnovan kako bi se… »
Novi Sad donirao za lečenje 10 miliona dinara
RTV 27.12.2018
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar zdravlja Zlatibor Lončar potpisali su danas Ugovor o donaciji Novog Sada od 10 miliona dinara Budžetskom fondu za lečenje oboljenja koja ne mogu da se leče u Srbiji. "Zahvaljujući građanima i… »
Novi Sad za lečenje dece u inostranstvu dao 10 miliona dinara
Radio 021 27.12.2018
Grad Novi Sad je iz svog budžeta izdvojio 10 miliona dinara za lečenje dece u inostranstvu. Ovaj novac će biti prebačen u Budžetski fond, koji je osnovan kako bi se obezbedila dodatna finansijska sredstva za lečenje pacijenata za koje RFZO ne može da… »
Grad Novi Sad obezbedio 10 miliona dinara za lečenje bolesne dece u inostranstvu
Moj Novi Sad 27.12.2018
Kako javljaju iz Kabineta gradonačelnika Novog Sada, Miloš Vučević i ministar zdravlja Zlatibor Lončar potpisali su danas Ugovor o donaciji Grada Novog Sada Budžetskom fondu za lečenje oboljenja koja se ne mogu lečiti u Republici Srbiji. Budžetski fond… »
Vesti dana »

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 4 satijoš 3 povezane