Povezane vesti
Pravi pakao u Australiji: Prže se na 49 stepeni, strahuju od izbijanja požara! (video)
Kurir 27.12.2018
KANBERA - Australiju je zahvatio toplotni talas, a od jutros je izmereno 49 stepeni Celzijusovih, zbog čega je izdato i upozorenje na požare, piše australijska štampa. Prema podacima australijskog Meteorološkog biroa ta temperatura je za samo dva stepena… »
U Australiji 49 stepeni
Radio 021 27.12.2018
Australiju je zahvatio toplotni talas, a danas je izmereno i 49 stepeni Celzijusovih, zbog čega je izdato i upozorenje na požare. Prema podacima australijskog Meteorološkog biroa, rekordnih 50,7 stepeni zabeleženi su 1960. godine. Već u 8:40 ujutru… »
Australija: Toplotni talas do 49 stepeni Celzijusa
Slobodna Evropa 27.12.2018
Toplotni talas nastavlja da se širi Australijom sa prognozom da će temperature dostići 49 stepeni Celzijusa na zapadu zemlje i pojačanom opašnošću od požara, kao i upozorenjima na kvalitet vazduha širom zemlje. Nacionalna Meteorološka agencija je za… »
Vesti dana »
'Amerika pregovara sama sa sobom': Teheran; svet u strahu od recesije
BBC News pre 50 minutajoš 35 povezanih
Vremenska prognoza Srbije i regiona: Promenljivo vreme, obilne padavine, zahlađenje i snežne nepogode
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 37 povezanih
Protest gluvih i nagluvih u Beogradu - traže jednakost i poštovanje prava
RTS pre 15 minutajoš 15 povezanih





