Povezane vesti

Dodik: Ako uskoro tužilaštvo ne donese odluku, sam ću pozvati građane na proteste "Pravda za Davida"

Dodik: Ako uskoro tužilaštvo ne donese odluku, sam ću pozvati građane na proteste "Pravda za Davida"

Telegraf 27.12.2018
Tužilaštvo je pokrenulo istragu protiv policajaca za koje je postojala sumnja da su napravili propuste tokom istrage tog slučaja. Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik najavio je danas da će, ukoliko uskoro ne bude… »
Dodik: Tužilaštvo da se oglasi o Davidovom ubistvu ili lično organizujem protest

Dodik: Tužilaštvo da se oglasi o Davidovom ubistvu ili lično organizujem protest

N1 Info 27.12.2018
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik najavio je da će, ukoliko uskoro ne bude tužilačke odluke u slučaju stradanja banjalučkog mladića Davida Dragičevića, pozvati građane na proteste pred banjalučko Okružno javno… »
Dodik: Tužilaštvo da reaguje, ili ću ja organizovati proteste

Dodik: Tužilaštvo da reaguje, ili ću ja organizovati proteste

RTV 27.12.2018
BANJALUKA - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da će ako ne bude uskoro tužilačke odluke u slučaju stradanja banjalučkog mladića Davida Dragičevića, pozvati građane na proteste ispred banjalučkog Okružnog javnog… »
Dodik o slučaju ''dragičević'': Tužilaštvo da reaguje ili ću pozvati građane na proteste

Dodik o slučaju ''dragičević'': Tužilaštvo da reaguje ili ću pozvati građane na proteste

Večernje novosti 27.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će ako ne bude uskoro tužilačke odluke u slučaju stradanja banjalučkog mladića Davida Dragičevića, pozvati građane na proteste. BANjALUKA - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad… »
Dodik: Ako ne bude odluke u slučaju "Dragičević", pozvaću građane na proteste

Dodik: Ako ne bude odluke u slučaju "Dragičević", pozvaću građane na proteste

RTS 27.12.2018
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik najavio je da će, ukoliko uskoro ne bude tužilačke odluke u slučaju stradanja banjalučkog mladića Davida Dragičevića, pozvati građane na proteste ispred banjalučkog Okružnog… »
Dodik: Tužilaštvo ćuti, pozvaću na proteste

Dodik: Tužilaštvo ćuti, pozvaću na proteste

Mondo 27.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik najavio je da će, ukoliko uskoro ne bude tužilačke odluke u slučaju stradanja banjalučkog mladića Davida Dragičevića, pozvati građane na proteste pred banjalučko Okružno javno tužilaštvo. Foto… »
Dodik: Ako ne bude odluke u slučaju Dragičević, pozvat ću građane na proteste

Dodik: Ako ne bude odluke u slučaju Dragičević, pozvat ću građane na proteste

Sandžak press 27.12.2018
Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik najavio je danas da će, ukoliko uskoro ne bude tužilačke odluke u slučaju stradanja banjalučkog mladića Davida Dragičevića, pozvati građane na proteste pred banjalučko Okružno… »
Dodik: Tužilaštvo da se oglasi o Davidovom ubistvu ili lično organizujem protest! Ovo je nedopustivo!

Dodik: Tužilaštvo da se oglasi o Davidovom ubistvu ili lično organizujem protest! Ovo je nedopustivo!

Kurir 27.12.2018
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik najavio je da će, ukoliko uskoro ne bude tužilačke odluke u slučaju stradanja banjalučkog mladića Davida Dragičevića, lično pozvati građane na proteste pred banjalučko Okružno… »
Dodik:Tužilaštvo da reaguje, ili ću ja organizovati proteste

Dodik:Tužilaštvo da reaguje, ili ću ja organizovati proteste

Studio B 27.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će ako ne bude uskoro tužilačke odluke u slučaju stradanja banjalučkog mladića Davida Dragičevića, pozvati građane na proteste ispred banjalučkog Okružnog javnog tužilaštva. „Ako… »

Vesti dana »