Povezane vesti
Užas u Beču: Razbojnici uleteli u manastir, opljačkali narod i ranili sveštena lica, jedna osoba kritično
Blic 27.12.2018
Nekoliko osoba je povređeno tokom krađe u austrijskom manastiru u okrugu Floridsdorf u Beču, a na osnovu saopštenja policije dve osobe su opljačkale nekoliko ljudi i pobegle. Pokrenuta je velika potraga za lopovima, a u toj akciji učestvuju specijalne… »
Beč: Pljačka crkve, povređeni monasi, potera za napadačima
Vesti online 27.12.2018
Grupa nepoznatih napadača upala je u crkvu "Marija Imakulata" u Beču i tom prilikom povređeno je do 15 osoba, saopštila je austrijska policija. Kako piše "Krone cajtung", dvojica napadača upala su u katoličku crkvu, a čuli su se i pucnji. Specijalne… »
Brutalna pljačka crkve u Beču, više povređenih foto
Mondo 27.12.2018
U austrijskoj prestonici danas se dogodila pljačka u jednoj crkvi u kojoj je više osoba povređeno, javili su austrijski mediji. Kako je preneo "Kronen cajtung", jedna osoba je teško povređena a četiri lakše. Dvojica napadača su u bekstvu i u toku je… »
Vesti dana »
Slučaj "zvučni top": Advokatska komora Beograda i Više javno tužilaštvo u Beogradu u klinču
RTV pre 2 satajoš 39 povezanih
Bajatović: Srbija produžila gasni aranžman sa Rusijom, uskoro i novi dogovor do Nove godine
Insajder pre 3 satajoš 26 povezanih
Leskovac među najzagađenijim gradovima u Srbiji: Građani prošle godine više od tri meseca disali vazduh iznad dozvoljenih granica
Rešetka pre 2 satajoš 11 povezanih
Skupština završila raspravu, sutra glasanje o 32 tačke dnevnog reda
Insajder pre 3 satajoš 26 povezanih




