Povezane vesti

Bogdanović nokautirao Lejkerse trojkom u poslednjoj sekundi (VIDEO)

Bogdanović nokautirao Lejkerse trojkom u poslednjoj sekundi (VIDEO)

Vesti online 28.12.2018
Sakramento pobedio sa 117:116 (32:34, 29:33, 23:28, 33:21). Na najslađi način Kingsi su pred svojom publikom savladali slavnog protivnika koji je bio lišen pomoći svoje najsjajnije zvezde Lebrona Džejmsa zbog povrede u prethodnoj utakmici. Bogdan… »
Bogdan: To sve vreme vežbam, znao sam da ulazi

Bogdan: To sve vreme vežbam, znao sam da ulazi

N1 Info 28.12.2018
Bek Sakramento Kingsa Bogdan Bogdanović bio je izuzetno srećan posle trojke uz zvuk sirene za pobedu nad Lejkersima 117:116. “Verovali ili ne, to je šut na kojem radim sve vreme. Pobornik sam toga da se ništa ne dešava zbog sreće, sve je do… »
Urnebesna reakcija legende Sakramenta na Bogdanov koš za pobedu protiv Lejkersa

Urnebesna reakcija legende Sakramenta na Bogdanov koš za pobedu protiv Lejkersa

Sportske.net 28.12.2018
Srbin je srušio jednu od najvećih franšiza u istoriji NBA lige, pogledajte kako je odreagovao bivši košarkaš "Kraljeva". Sakramento Kingsi su upisali trijumf nakon velikog preokreta protiv Los Anđeles Lejkersa, a najzaslužniji za 19. pobedu… »
Bogdanović o pobedničkom šutu: Ma, čim je izašla iz ruke znao sam da će ući... (video)

Bogdanović o pobedničkom šutu: Ma, čim je izašla iz ruke znao sam da će ući... (video)

Večernje novosti 28.12.2018
Radio sam mnogo baš na tom šutu. Verovali ili ne, baš sam radio na njemu. Uvek sam verovao da se ništa ne dešava srećnim spletom oklonosti, već isključivo posvećenošću i uloženim trudom, kaže Bogdan. Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović… »
Bogdanović: Step bek, čim sam izbacio znao sam da ulazi...

Bogdanović: Step bek, čim sam izbacio znao sam da ulazi...

Dnevnik 28.12.2018
SAKRAMENTO: Košarkaš Sakramenta Bogdan Bogdanović, nakon što je trojkom u poslednjoj sekundi srušio Los Anđeles Lejkerse (117:116), izjavio je da je vežbao takav šut i da je bio uveren da će da pogodi. Srpski reprezentativac na četiri sekunde… »
Trojka Bogdanovića u poslednjoj sekundi za pobedu protiv Lejkersa

Trojka Bogdanovića u poslednjoj sekundi za pobedu protiv Lejkersa

Beta 28.12.2018
Košarkaši Sakramenta pobedili su prošle noći na svom terenu Los Andjeles lejkerse sa 117:116, a pobedu Kingsima doneo je Bogdan Bogdanović trojkom u poslednjoj sekundi meča. Kingsi su sredinom poslednje četvrtine imali zaostatak od 15 poena, ali su… »
Umalo se dvorana nije srušila: Bogdanović za pobedu protiv velikog rivala – buuuuum! (video)

Umalo se dvorana nije srušila: Bogdanović za pobedu protiv velikog rivala – buuuuum! (video)

Hot sport 28.12.2018
Bogdan Bogdanović postigao je fantastičnu trojku sa istekom vremena kojom je Sakramento savladao velikog rivala, Los Anđeles Lejkerse. Nekada Vlade Divac i Predrag Stojaković, a danas – Bogdan Bogdanović. Ako do sada su ta poređenja bila… »
Junak Bogi: Trebalo bi da pogledate da sam u Evropi imao mnogo takvih šuteva

Junak Bogi: Trebalo bi da pogledate da sam u Evropi imao mnogo takvih šuteva

Vesti online 28.12.2018
Bogdan Bogdanović, koji je trojkom u poslednjoj sekundi doneo pobedu Sakramentu protiv Lejkersa, objašnjava da takav pogodak nije plod sreće nego vrednog rada. Bogdan Bogdanović je izazvao delirijum među publikom i saigračima na njemu svojstven… »
Nije Bogi, nego Bog - Bogdanović ludom trojkom u poslednjoj sekundi srušio Lejkerse (video)

Nije Bogi, nego Bog - Bogdanović ludom trojkom u poslednjoj sekundi srušio Lejkerse (video)

Mozzart sport 28.12.2018
Odlična rola i Nemanje Bjelice... Nije Bogi, što bi rekli Amerikanci, nego Bog! Bogdan Bogdanović trojkom u poslednjoj sekundi kalifornijskog derbija srušio je Los Anđeles Lejkerse! Njegov Sakramento imao je dva poena zaostatka na četiri sekunde pre… »
NBA: Bogdan trojkom u poslednjoj sekundi, pali Lejkersi (video)

NBA: Bogdan trojkom u poslednjoj sekundi, pali Lejkersi (video)

Dnevnik 28.12.2018
U noći između četvrtka i petka odigrano je pet mečeva NBA lige, a srpski asovi Bogdan Bogdanović i Nemanja Bjelica vodili su Sakramento kingse do pobede. Kingsi su savladali LA lejkerse na svom terenu 117:116 (32:34, 29:33, 23:28, 33:31), za pola… »
Sjajni Nurkić, Lilard trojkom presudio Voriorsima

Sjajni Nurkić, Lilard trojkom presudio Voriorsima

N1 Info 28.12.2018
Košarkaši Portlanda posle produžetka pobedili su Golden Stejt u Ouklandu sa 110:109 (109:102), a junak trijumfa Blejzersa bio je Demijen Lilard koji je postigao trojku 5 sekudni pre kraja utakmice. Gosti iz Oregona su u poslednjoj četvrtini prokockali… »
Bogdanović trojkom u poslednjoj sekundi srušio Lejkerse

Bogdanović trojkom u poslednjoj sekundi srušio Lejkerse

N1 Info 28.12.2018
Košarkaši Sakramenta u sjajnom meču i još jednoj uzbudljivoj završnici pobedili su Los Anđeles Lejkerse 117:116 trojkom Bogdana Bogdanovića 0.8 sekundi pre kraja utakmice u prestonici Kalifornije. Srpski reprezentativac je 12 od ukupno 23 poena… »

Vesti dana »