Povezane vesti
Rastanak se bliži: Modrić odbio Realovu ponudu!
Hot sport 28.12.2018
Luka Modrić i Real Madrid bi uskoro mogli da se raziđu, ukoliko je verovati pisanju španskog „Asa“. Real je reprezentativcu Hrvatske i najboljem fudbaleru Mondijala u Rusiji ponudio osam miliona evra godišnje, ali je Modrić navodno odbio jednogodišnji… »
Modrić odbio da produži ugovor sa Realom, Inter čeka
Večernje novosti 28.12.2018
Najbolji fudbaler sveta u izboru UEFA i FIFA Luka Modrić odbio je ponudu Real Madrida od osam miliona evra godišnje da produži ugovor, piše As. Najbolji fudbaler sveta u izboru UEFA i FIFA Luka Modrić odbio je ponudu Real Madrida od osam miliona evra… »
Ovo su ponude za najboljeg na svetu, Luka daje "korpu" svojima?
Sportske.net 28.12.2018
Hrvat u ovom trenutku na raskrsnici, ima vrlo primamljive uslove kojima Real ne može da parira... Modrić i dalje želi u Inter, a iz Milana su podgrejali atmosferu kada je Ausilio, direktor kluba izjavio da nije zabranjeno sanjati i da će probati narednog… »
Real neće rastanak, Modrić neće sastanak
Mondo 28.12.2018
Luka Modrić i dalje insistira na odlasku iz Španije. Neće Real Madrid, neće ni Luka Modrić! Predsednik madridskog kluba, Florentino Perez, ponudio je "desetki" produžetak saradnje i bonus od osam miliona evra godišnje, ali je 33-godišnji Hrvat to odbio i… »
Vesti dana »

Sastanak Trampa i Zelenskog u Vašingtonu: bezbednosne garancije i teritorijalni integritet Ukrajine
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 48 povezanih

Blokade i počele jer su se studenti osećali nebezbedno: "Uspevamo jer smo tu jedni sa drugima - na ulici"
N1 Info pre 40 minutajoš 32 povezane

uživo Demonstranti najavili nova okupljanja u Beogradu i ostalim gradovima: "Ne dovodite životinje i decu na protest"
Euronews pre 15 minutajoš 14 povezanih

Novi skup pred sudom u 6h: Pravda kasni, sloboda ne sme da čeka
Luftika pre 50 minutajoš 45 povezanih

Nikezić (SSP) traži da tužilaštvo ispita Brnabić zbog tvrdnje da je pad nadstešnice bio diverzija
Novi magazin pre 3 satajoš 23 povezane