Povezane vesti

Abu Dabi: Novak rutinski otvorio sezonu protiv Hačanova

Abu Dabi: Novak rutinski otvorio sezonu protiv Hačanova

Vesti online 28.12.2018
Prve reket sveta plasirao se u finale egzibicionog turnira u Abu Dabiju. Poražen je Karen Hačanov sa 2:0 (6:4; 6:2). Prvi meč u sezoni, makar i bez uticaja na ATP listu, vrlo je nezgodan. Naročito, ako je rival Hačanov, koji je savladao Đokovića u… »
Novakovo izvinjenje i sjajna predstava za početak

Novakovo izvinjenje i sjajna predstava za početak

Mondo 28.12.2018
Najbolji svetski teniser odigrao odličan meč u Abu Dabiju. Foto: Guliver/Getty images/Julian Finney Mladi Rus, 22-godišnji Karen Hačanov, nije predstavljao tešku prepreku za Novaka Đokovića u polufinalu turnira u Abu Dabiju. Iako je reč o… »
Đoković: Ovo je odlična priprema

Đoković: Ovo je odlična priprema

Hot sport 28.12.2018
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je u današnjem meču protiv Kirila Hačanova bio bolji nego što je to očekivao. – Dobro sam se osećao na terenu, možda sam bio i bolji nego što sam očekivao. Ovo je odlična priprema za novu sezonu… »
Strašni Novak: Đoković savršeno otvorio sezonu pa se izvinio navijačima!

Strašni Novak: Đoković savršeno otvorio sezonu pa se izvinio navijačima!

Hot sport 28.12.2018
Novak Đoković je u odbranu teniskog trona krenuo strahovito, pobedivši Karena Hačanova sa 2:0 u polufinalu egzibicionog turnira u Abu Dabiju. Ako se po jutru dan poznaje, Đokovića očekuje još jedna izuzetno plodonosna godina. Samo sat i četiri… »
Hačanov uživao i pored poraza, Đoković iznenađen!

Hačanov uživao i pored poraza, Đoković iznenađen!

Sportske.net 28.12.2018
Srbin se plasirao u prvo finale nove teniske sezone. Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je u današnjem meču protiv Kirila Hačanova bio bolji nego što je to očekivao. "Dobro sam se osećao na terenu, možda sam bio i bolji nego što sam… »
Novak se mučio u prvom setu, pa počistio Hačanova za finale Abu Dabija!

Novak se mučio u prvom setu, pa počistio Hačanova za finale Abu Dabija!

Sportske.net 28.12.2018
Srbin odlično započeo novu tenisku sezonu. Najbolji teniser sveta Novak Đokovića ostvario je plasman u finale egzibicionog turnira u Abu Dabiju pošto je danas savladao Rusa Karena Hačanova sa 2:0 u setovima (6:4, 6:2). Ovo je bila prva Novakova… »
Đoković lagano preko Hačanova do finala Abu Dabija

Đoković lagano preko Hačanova do finala Abu Dabija

Mozzart sport 28.12.2018
Protivnik u borbi za trofej biće mu Kevin Anderson. Najbolji svetski teniser Novak Đoković plasirao se u finale egzibicionog turnira u Abu Dabiju pošto je u polufinalu savladao Rusa Karena Hačanova sa 6:4, 6:2. Đoković je brzo došao do brejka u… »
Novakova osveta Hačanovu za Pariz i finale Abu Dabija

Novakova osveta Hačanovu za Pariz i finale Abu Dabija

N1 Info 28.12.2018
Najbolji svetski teniser Novak Đoković plasirao se u finale egzibicionog turnira u Abu Dabiju pošto je u polufinalu savladao Rusa Karena Hačanova sa 6:4, 6:2. Prvi teniser na ATP listi je 11. na svetu nadigrao sa 6:4, 6:2, pa će u finalu Mubadala… »
Novak: Navijači, izvinite

Novak: Navijači, izvinite

Vesti online 28.12.2018
Srpski teniser ostvario je pobedu na Mubadala turniru pobedivši Rusa Hačanova. Novak Đoković, najbolji teniser sveta, bio je veoma zadovoljan posle pobede nad Karenom Hačanovom na egzibicionom turniru u Abu Dabiju. - Dobro sam se osećao. Možda sam… »
Đoković pobedom počeo sezonu

Đoković pobedom počeo sezonu

Danas 28.12.2018
Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspešno je počeo novu sezonu, pošto je u polufinalu egzibicionog turnira u Abu Dabiju pobedio Rusa Karena Hačanova u dva seta, sa 6:4, 6:2. Protivnik u finalu biće mu Južnoafrikanac Kevin Anderson, koji je u… »
Iznenađenje u Abu Dabiju, poraz Nadala, čekamo Noleta!

Iznenađenje u Abu Dabiju, poraz Nadala, čekamo Noleta!

Sportske.net 28.12.2018
Ništa od očekivanog finala, ali tek sledi ono što nas danas najviše zanima. Najbolji španski teniser Rafael Nadal nije uspeo da se plasira u finale egzibicionog Mubadala Opena u Abu Dabiju. On je danas u polufinalu odmerio snage sa iskusnim… »
Anderson bolji od Nadala, čeka Đokovića ili Hačanova

Anderson bolji od Nadala, čeka Đokovića ili Hačanova

Mozzart sport 28.12.2018
Južnoafrikanac prvi finalista u Abu Dabiju nakon pobede u tri seta nad Špancem. Kevin Anderson je uspeo da se izbori sa velikim protivnikom i nekoliko brejk-lopti te da ipak dobije treći i odlučujući set polufinalnog duela na egzibicionom turniru u… »
Španac ostao bez finala: Anderson eliminisao Nadala u Abu Dabiju

Španac ostao bez finala: Anderson eliminisao Nadala u Abu Dabiju

Večernje novosti 28.12.2018
Južnoafrički teniser je slavio u polufinalu posle preokreta 4:6, 6:3, 6:4. Južnoafrički teniser Kevin Anderson plasirao se danas u finale egzibicionog turnira u Abu Dabiju. Anderson je u polufinalu posle preokreta pobedio Rafaela Nadala sa 2:1 u… »
Preokret Andersona za poraz Nadala u Abu Dabiju

Preokret Andersona za poraz Nadala u Abu Dabiju

N1 Info 28.12.2018
Južnoafikanac Kevin Anderson pobedio je Španca Rafaela Nadala posle preokreta u polufinalu Mubadala teniskog šampionata u Abu Dabiju. Anderson je u borbi za finale egzibicionog turnira u Abu Dabiju, koji se igra pred početak teniske sezone, slavio… »
Ništa od derbija u finalu Abu Dabija

Ništa od derbija u finalu Abu Dabija

Mondo 28.12.2018
Poraz Rafe Nadala u polufinalu egzibicionog turnira. Foto: Tanjug/AP/Christophe Ena Nadali su se ljubitelji tenisa da će u finalu egzibicionog turnira u Abu Dabiju gledati duel Novaka Đokovića i Rafaela Nadala, međutim, ništa od toga. Naš teniser i… »
Hačanov: Radujem se dobroj borbi sa Novakom

Hačanov: Radujem se dobroj borbi sa Novakom

Večernje novosti 28.12.2018
Trebam taktički da se spremim, još ne znam kako će igrati, njemu je ovo prvi meč, a ja sam jedan već odigrao. Radujem se dobroj borbi, pa neka bude, šta treba da bude - naglašava mladi teniser. Novak Đoković će na egzibicionom turniru u Abu… »
Počinje! Novak na terenu od 16 časova

Počinje! Novak na terenu od 16 časova

Mozzart sport 28.12.2018
Đoković danas u polufinalu turnira u Abu Dabiju nezvanično otvara sezonu u meču sa Hačanovim. Od podneva Tim i Čung za peto mesto, a od 14 časova Nadal - Anderson za finale. Najbolji teniser današnjice, Novak Đoković danas će nezvanično… »
Ne propustite, danas igra Novak! Vreme je za prvu ''osvetu'' u novoj sezoni!

Ne propustite, danas igra Novak! Vreme je za prvu ''osvetu'' u novoj sezoni!

Sportske.net 28.12.2018
Doduše, u pitanju je egzibicioni turnir, ali ne bi trebalo dozvoliti mladom rivalu da se razmahne. Više od mesec dana trajala je zimska pauza za najboljeg tenisera sveta, Novaka Đokovića, a prvi put od 18. novembra i poraza od Aleksandra Zvereva u… »

Vesti dana »