Povezane vesti
Oksfam suspenduje rad na suzbijanju ebole u Kongu zbog nasilnih protesta
Večernje novosti 28.12.2018
Humanitarna organizacija Oksfam saopštila je da obustavlja aktivnosti na suzbijanju ebole u Kongu zbog nasilnih protesta građana kojima je zabranjeno da glasaju na predsedničkim izborima u nedelju. Humanitarna organizacija Oksfam saopštila je da… »
Nastavljeni protesti na istoku Konga, građani Benija traže da glasaju
N1 Info 28.12.2018
Stotine građana protestovale su u gradu Beniju na istoku Konga, zahtevajući da glasaju s ostatkom zemlje na predsedničkim izborima. Glasanje na predsedničkim izborima koji će biti održani u nedelju, vlasti su u gradovima Beni i Butembo odložile za mart… »
Bojeva municija na protestu u Kongu
Danas 27.12.2018
Policija Konga juče je koristila bojevu municiju i suzavac da bi rasterala desetine okupljenih demonstranata koji protestuju zbog odlaganja predsedničkih izbora u dva grada na istoku zemlje. Demonstranti u gradu Beniju navode da je besmislena odluka… »
Vesti dana »
Bujična poplava u Nepalu: Više od 30 stradalih i stotine nestalih, među spašenima i beba
BBC News pre 10 minutajoš 44 povezane
Skupština završena za danas, poslanici vlasti se tri sata jedini javljali za reč po amandmanima
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih
NBS: Broj kupovina platnim karticama u Srbiji više nego udvostručen u prethodnih pet godina
Insajder pre 5 satijoš 42 povezane
Aktuelni požari širom Srbije: Najteže u Deliblatskoj peščari i na Goču
Naslovi.ai pre 1 satjoš 53 povezane




