Povezane vesti
"Nacionalna SOS linija uspostavljena mimo zakona"
Radio 021 29.12.2018
Nakon tri neuspela konkursa, nacionalni SOS telefon za žene žrtve nasilja konačno je pokrenut, ali je projekat na kraju, po svemu sudeći, dobila ustanova bez licence. To je učinjeno iako je Ministarstvo za rad i socijalna pitanja u uslovima konkursa… »
SOS linija uspostavljena mimo svih zakona
Danas 29.12.2018
Da li je Ministarstvo rada dodelilo projekat nelicenciranoj ustanovi Nakon tri neuspela konkursa, nacionalni SOS telefon za žene sa iskustvom nasilja konačno je pokrenut. Iako je Ministarstvo za rad i socijalna pitanja kroz uslove konkursa navelo i… »
Vesti dana »
Vlade Đurović i pored važne pobede nad Hapoelom kritikovao jednog košarkaša Zvezde
Danas pre 1 satjoš 4 povezane
"Danas su nas Rusi udarili sa 71 raketom i 450 dronova" Dramatična poruka Zelenskog: "Amerikanci su očekivali da će to trajati nedelju dana"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Život i smrt saef: Al-islama Od očiglednog naslednika do lica sa poternice: "Mi se borimo ovde u Libiji, mi umiremo ovde u Libiji"
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
"Upravo sada pregovaramo" Donald Tramp se oglasio o Iranu: Jedna stvar ostala nepoznata
Blic pre 41 minutajoš 1 povezana



