Povezane vesti
"Kijev želi pravno da opravda svoje provokacije u Azovskom moru"
Vesti online 29.12.2018
"Ukrajinske vlasti žele da svoje provokacije podvedu pod pravnu osnovu, ali Rusija neće unositi nikakve izmene u pravila o plovidbi u Azovskom moru", izjavio je u subotu član Odbrambenog komiteta Saveta Federacije Franc Klincevič. U subotu je na sajtu… »
Porošenko potpisao zakon kojim se proširuju morske granice Ukrajine
Vesti online 29.12.2018
"Predsednik Ukrajine Petro Porošenko potpisao je Zakon o pripadajućoj zoni Ukrajine koji utvrđuje morske granice zemlje i kazne za one koji ih narušavaju", saopšteno je u subotu na sajtu šefa ukrajinske države. "Cilj zakona je da se harmonizuje morsko… »
Ukrajina proširila pomorsku granicu: Po novom zakonu mogu da prisvoje plovila drugih država
Pravda 29.12.2018
Predsednik Ukrajine Petro Porošenko potpisao je zakon o pomorskim granicama Ukrajine, koji regulira granice zemlje i kazne za prekršitelje, navodi se na veb stranici ukrajinskog šefa države. Vrhovna rada je prethodno usvojila zakon o pomorskim granicama… »
Vesti dana »
VIDEO: Još jedna sjajna partija Jokića i nova pobeda Denvera
Radio 021 pre 15 minutajoš 14 povezanih
Vremenska prognoza za sredu, 12. novembar: Ujutru mraz i magla tokom dana pretežno sunčano
Beta pre 6 satijoš 8 povezanih
Poginulo svih 20 vojnika i članova posade turskog vojnog teretnog aviona koji se srušio u Gruziji
Beta pre 5 minutajoš 2 povezane
Gaza mesec dana posle primirja: Domovi sravnjeni sa zemljom i astronomske cene
BBC News pre 25 minutajoš 4 povezane



