Povezane vesti
Brnabić: Nisam pozivala članice UN da povuku priznanje Kosova
N1 Info 30.12.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je da je članice UN obavestila o neodgovornim, besmislenim i opasnim potezima Prištine, koja svojim odlukama ugrožava regionalni mir. Izvor: Tanjug Brnabićeva je time demantovala premijera Kosova Ramuša Haradinaja… »
Brnabić: Nisam pozivala članice UN da povuku priznanje Kosova
Radio 021 30.12.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je da je članice UN obavestila o neodgovornim, besmislenim i opasnim potezima Prištine, koja svojim odlukama ugrožava regionalni mir. Brnabićeva je time demantovala premijera privremenih institucija u Prištini… »
Brnabić otkrila sadržinu pisma koje je poslala članicama UN: Premijerka Srbije poklopila Haradinaja
Telegraf 30.12.2018
Navela je da je o potezima Prištine želela da upozna i države koje su priznale jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova, kao i one koje to nisu učinile. Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić kaže da je pismom članicama UN želela da ih obavesti o… »
Vesti dana »
Nevreme zahvatilo Hrvatsku, narandžasti meteoalarm za riječku i splitsku regiju
Insajder pre 2 satajoš 33 povezane
Otkriven identitet Srbina koji je ćerke držao kao taoce! Novi detalji drame u Dortmundu: Izazvao haos u restoranu, zabarikadirao se u stanu, pa pucao na policajce
Blic pre 11 minutajoš 25 povezanih
Iranski dron pogodio međunarodni aerodrom u Kuvajtu, ima povređenih
Radio sto plus pre 41 minutajoš 23 povezane
Zelenski: Ukrajina uništila naftni terminal u Sankt Peterburgu
Insajder pre 11 minutajoš 17 povezanih
Trampova administracija predlaže nove carine za EU, Kanadu i još 58 ekonomija
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 14 povezanih



