Povezane vesti
Najnovije vesti o stanju tasovca: Leče ga u Urgentnom, ima prelom pršljena
Kurir 31.12.2018
BEOGRAD - Direktor Filharmonije i nekadašnji ministar kulture Ivan Tasovac primljen je u Urgentni centar i nastavlja se lečenje, rečeno je danas u Urgentnom centru Kliničkog centra Srbije. Podsetimo, Tasovac je teško povređen u SC Slodes u Rakovici na… »
Ivan Tasovac teško povređen, hitno prevezen u Urgentni centar
Večernje novosti 30.12.2018
Ivan Tasovac star 52 godine teško je povređen u SC Slodes u Rakovici na rekreativnoj košarci. DIREKTOR Beogradske filharmonije, Ivan Tasovac (52) teško je povređen u SC Slodes u Rakovici na rekreativnoj košarci. Prevezen je u Urgentni centar, gde je… »
Tasovac primljen u Urgentni centar
Blic 30.12.2018
Direktor Beogradske filharmonije Ivan Tasovac primljen je danas u Urgentni centar zbog povrede koju je dobio na rekreaciji. - Primljen je popodne zbog lečenja i ispitivanje je u toku - rečeno je "Blicu" iz ove zdravstvene ustanove. Kako pojedini mediji… »
Vesti dana »
Zbog požara u Deliblatskoj peščari evakuišu se stanovnici Čardaka i Šumarka
Radio 021 pre 1 satjoš 45 povezanih
Vučić očekuje izbornu pobedu na nivou Srbije, ponovo najavljuje "veliki skup" u Novom Sadu
N1 Info pre 2 satajoš 31 povezana
Štab: U većem delu Srbije nema restrikcija vodosnabdevanja, apel da se voda koristi racionalno
Beta pre 56 minutajoš 55 povezanih





