Povezane vesti
Odbornik u Blacu istupio iz SNS, nastupaće samostalno
Radio 021 01.01.2019
Odobrnik u Skupštini opštine Blace Dragić Živković, koji je u lokalni parlament ušao na listi "Aleksandar Vučić-Srbija pobeđuje" 2016. godine, saopštio je da istupa iz Srpske napredne stranke (SNS) i da će u narednom periodu nastupati kao samostalni… »
Odbornik u Blacu istupio iz SNS-a i nastupaće samostalno
Novi magazin 01.01.2019
Odobrnik u Skupštini opštine Blace Dragić Živković, koji je u lokalni parlament ušao na listi "Aleksandar Vučić-Srbija pobeđuje" 2016. godine, saopštio je danas da istupa iz Srpske napredne stranke (SNS) i da će u narednom periodu nastupati kao… »
Odbornik iz Blaca napustio naprednjake, nastupaće samostalno
N1 Info 01.01.2019
Odobrnik u Skupštini opštine Blace Dragić Živković, koji je u lokalni parlament ušao na listi "Aleksandar Vučić-Srbija pobeđuje" 2016. godine, saopštio je da istupa iz Srpske napredne stranke i da će u narednom periodu nastupati kao samostalni odbornik… »
Vesti dana »

Oglasio se Zelenski uoči razgovora Putina i Trampa: "Jedno ne dolazi u obzir!"
Telegraf pre 15 minutajoš 36 povezanih

Putnička motorna vozila na Batrovcima čekaju tri sata, na Horgošu 90 minuta
RTV pre 1 satjoš 11 povezanih

Vremenska prognoza za 9. avgust: Paklena subota pred nama, 40 stepeni širom zemlje
Mondo pre 4 satijoš 7 povezanih