Povezane vesti

Kešelj: Žao mi je što ranije nisam otkrio "četvorku"

Kešelj: Žao mi je što ranije nisam otkrio "četvorku"

Mondo 03.01.2019
"Mogu da raširim odbranu, da uzmem 'otvoren' šut...", rekao je jedan od junaka prve Zvezdine pobede u Top 16 fazi Evrokupa. U završnici meča, kada je Zvezdi bilo najteže protiv Limoža, Filip Čović i Marko Kešelj preuzeli su inicijativu i poveli… »
Zvezda u punom Pioniru pobedila Limož

Zvezda u punom Pioniru pobedila Limož

Politika 03.01.2019
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u Beogradu Limož sa 83:71 (25:16, 15:16, 18:21, 25:18) u prvoj utakmici Grupe G Evrokupa. Zvezdu je do pobede predvodio Bili Beron sa 13 poena, dok je Filip Čović postigao 12, a po 11 su dodali Boriša Simanić i… »
Trio koji je prelomio

Trio koji je prelomio

Mozzart sport 03.01.2019
Filip Čović, Marko Kešelj i Boriša Simanić su bili odlučujući faktor u pobedi Crvene zvezde protiv Limoža u prvoj utakmici TOP 16 faze Evrokupa (83:71). Nismo gledali previše utakmica otpočetka sezone u kojima u Filip Čović, Marko Kešelj i… »
Tomić: Timskom igrom do pobede

Tomić: Timskom igrom do pobede

RTS 03.01.2019
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Limož u prvom kolu Top 16 faze Evrokupa. Trener Milan Tomić i prvotimci Marko Kešelj, Filip Čović i Boriša Simanić složni su da je pobedu donela timska igra. Zvezda je odigrala veoma kvalitetno i zrelo tokom… »
Kešelj: Najlepši rođendanski poklon; Čović: Tako se pogodilo

Kešelj: Najlepši rođendanski poklon; Čović: Tako se pogodilo

Večernje novosti 03.01.2019
Na treningu dobijamo samopouzdanje i kroz dobru odbranu - kaže Marko. Snaga tima je da svaku utakmicu neko drugi “iskoči” - objašnjava Filip. Imao je Marko Kešelj priliku da na najbolji način proslavi svoj 31. rođendan. Odličnim potezima u… »
Kešelj: Doživeo sam svašta, i pravdu i nepravdu...

Kešelj: Doživeo sam svašta, i pravdu i nepravdu...

N1 Info 03.01.2019
Krilni košarkaš Crvene zvezde Marko Kešelj ističe da mu znači dobra partija u pobedi nad Limožom 83:71 u prvom kolu Top 16 faze Evrokupa. On je upisao 9 poena i 3 skoka. „Verujem u sebe, imam već godine iskustva, to dolazi kao posledica… »
Čović: Na svakom meču neko drugi "iskoči"

Čović: Na svakom meču neko drugi "iskoči"

N1 Info 03.01.2019
Košarkaši Crvene zvezde uspešno su startovali Top 16 fazu Evrokupa, a u Beogradu su bili bolji od francuskog Limoža, a jedan od junaka meča bio je iskusni plejmejker Filip Čović. Košarkaši Crvene zvezde slavili su u prvom kolu grupe G u Evrokupu… »
"Koja je dobra vest? Da vam Dobrić nije možda brat..."

"Koja je dobra vest? Da vam Dobrić nije možda brat..."

N1 Info 03.01.2019
Trener Crvene zvezde Milan Tomić posle pobede protiv Limoža i ne baš najboljeg izdanja svog tima istakao je da je očekivao takvu utakmicu. Crveno-beli su Top 16 Evrokupa počeli trijumfom, a Tomić je pojasnio i zbog čega je više voleo da prvi meč… »
Simanić: Dajem sve od sebe i tako ću nastaviti; Čović: Snaga tima je da uvek neko drugi iskoči

Simanić: Dajem sve od sebe i tako ću nastaviti; Čović: Snaga tima je da uvek neko drugi iskoči

Hot sport 03.01.2019
Košarkaši Crvene zvezde savladali su u na startu druge faze Evrokupa ekipu Limoža i tako na dobar način nastavili takmičenje. Zvezda je odigrala dobru utakmicu, imala prednost od samog starta i to je na kraju materijalizovala. U izvanrednoj formi u… »
Tomić o poverenju ukazanom rezervnim igračima: Trenerski instinkt, rizik nikad

Tomić o poverenju ukazanom rezervnim igračima: Trenerski instinkt, rizik nikad

Večernje novosti 02.01.2019
Imam poverenje u svih 15, izabrao sam ih letos i odgovoran sam za njih - istakao je strateg Crvene zvezde posle pobede nad Limožom u Evrokupu. TRENER Crvene zvezde Milan Tomić očekivao je tešku utakmicu protiv Limoža na startu druge faze Evrokupa… »
Čović zvezdin DžOKER: Zvezda pobedom protiv Limoža načela novu godinu i Top 16 Evrokupa

Čović zvezdin DžOKER: Zvezda pobedom protiv Limoža načela novu godinu i Top 16 Evrokupa

Večernje novosti 02.01.2019
Drugi plejmejker pogađao i “pakovao” poene saigračima u poslednjoj četvrtini. MOŽDA teže nego što su neki očekivali, košarkaši Crvene zvezde su slomili otpor francuskog Limoža na startu top 16 faze Evrokupa – 83:71. Za pobednički ulazak u… »
Ubedljiva pobede Zvezde

Ubedljiva pobede Zvezde

Danas 02.01.2019
Na startu top 16 faze Evrokupa, košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras u Beogradu francuski Limož sa 83:73 (25:16, 15:16, 18:21, 25:18) i istakli kandidaturu za plasman u završnicu takmičenja. Crveno-beli su sve vreme imali prednost i činilo… »

Vesti dana »