Povezane vesti
Mihajlović: Jeftini stanovi i za prosvetare i lekare
Radio 021 03.01.2019
Izgradnja jeftinih stanova za pripadnike snaga bezbednosti počeće krajem januara u Vranju i Nišu, najavila je potpredsednica vlade Zorana Mihajlović. Ona je rekla da će se graditi oko 8.000 stanova u naredne dve godine. "Lokacije u Nišu i Vranju imaju… »
Kvadrat stana 500 evra: Počela izgradnja 8.000 jeftinih stanova za bezbednjake u Nišu i Vranju
Kurir 03.01.2019
BEOGRAD - Izgradnja jeftinih stanova za pripadnike snaga bezbednosti počeće krajem januara u Vranju i Nišu, najavila je potpredsednica vlade Zorana Mihajlović. Ona je rekla da će se graditi oko 8.000 stanova u naredne dve godine. "Lokacije u Nišu i… »
Gradnja jeftinih kvadrata za bezbednjake: Prvi stanovi u Vranju i Nišu
Večernje novosti 03.01.2019
Ministarstvo građevinarstva izdalo je građevinske dozvole za izgradnju u Vranju 186 jeftinih stanova u četiri zgrade i 190 stanova u Nišu u dve zgrade. KAMEN temeljac prvih zgrada za pripadnike snaga bezbednosti, po povlašćenim cenama, postaviće se… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 9. avgust: Pakleni kraj nedelje, za vikend skoro 40 stepeni
Mondo pre 1 satjoš 6 povezanih

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Telegraf pre 6 satijoš 5 povezanih