Povezane vesti
Kineska letelica sletela na do sada najudaljeniju i neistraženu stranu Meseca
Radio 021 03.01.2019
Sonda Čang E-4 je prva letelica koja je stigla do strane Meseca koja nikada nije okrenuta Zemlji. EPA/CNSA Vozilo na Mesecu, onako kako ga prikazuju kineski državni mediji Kineske vlasti su objavile da je njihova sonda Čang E-4 sletela na do sada… »
Kineska letelica sletela na do sada najudaljeniju i neistraženu stranu Meseca
BBC News 03.01.2019
Sonda Čang E-4 je prva letelica koja je stigla do strane Meseca koja nikada nije okrenuta Zemlji. Kineske vlasti su objavile da je njihova sonda Čang E-4 sletela na do sada najudaljeniju i neistraženu stranu meseca. Letelica bez posade je rano jutros oko… »
Kineska letelica sletela na do sada najudaljeniju i neistraženu stranu Meseca
Južne vesti 03.01.2019
EPA/CNSA Vozilo na Mesecu, onako kako ga prikazuju kineski državni mediji Kineske vlasti su objavile da je njihova sonda Čang E-4 sletela na do sada najudaljeniju i neistraženu stranu meseca. Letelica bez posade je rano jutros oko 3:30 sletela na Basen… »
Kineska sonda sletela na tamnu stranu Meseca (FOTO,VIDEO)
Vesti online 03.01.2019
Svemirski brodovi su u prošlosti videli tamnu stranu Zemljinog satelita, ali nijedan do sada nije sleteo na nju. Kineska sonda je prvi put u istoriji sletela na tamnu stranu Meseca, navode državni mediji, za šta kažu da je revolucionarna misija u… »
Vesti dana »
MUP: Uhapšen zbog pretnji smrću predsedniku Vučiću i novinaru Draganu J. Vučićeviću (video)
Euronews pre 5 minutajoš 23 povezane
Otkriven uzrok tragedije na Elbrusu: Ruski spasioci otkrili šta je prethodilo pogibiji alpinista iz BiH
Večernje novosti pre 3 satajoš 48 povezanih
HITNO ZA TURISTE: Sutra štrajk na prelazima ka Grčkoj, od 5 do 9 sati očekuju se velika zadržavanja
Glas juga pre 59 minutajoš 26 povezanih
Izraelski premijer najavio dolazak u Njujork i odbacio optužbe Međunarodnog krivičnog suda
Politika pre 1 satjoš 32 povezane





