Povezane vesti
Potpredsednik EP protiv korekcije granice između Kosova i Srbije
Danas 03.01.2019
Potpredsednik Evropskog parlamenta Rajner Viland izjavio je da ne podržava ideju korekcije granice između Srbije i Kosova, navode danas prištinski mediji. Promena granica u ovom regionu nije dobra ideja, jer bi to imalo veliki uticaj. Ne mislim da je to… »
Evropski parlament: Nisu svi sigurni oko vizne liberalizacije za Kosovo
Blic 03.01.2019
Kosovo ne bi trebalo da priča o vremenskim odrednicama o procesu vizne liberalizacije, kaže potpredsednik Evropskog parlamenta (EP) Rajner Vejland. - Ja ću vas podržati tako da nema drugih uslova za Kosovo. Nažalost, ne mogu da obećavam kada će se… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

U Čileu pronađena tela četvorice rudara koji su bili zarobljeni u urušenom rudniku
Danas pre 6 satijoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana