Povezane vesti
Bodrožić (NUNS): Vučić pokazao da ima više razumevanja za kriminalce nego za druge građane
Danas 03.01.2019
Zamenik predsednika Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS) Željko Bodrožić ocenio je danas da su izjave predsednika Srbije Aleksandra Vučića o novom napadu na novinara portala Žig info Milana Jovanovića neodgovorne, te da je pokazao da ima više… »
Sejdinović: Opasne izjave Vučića
Danas 03.01.2019
Predsednik Nezavisnog društva novinara Vojvodine Nedim Sejdinović ocenio je danas da je izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića o upadu u stan u kojem je boravio novinar portala Žig info Milan Jovanović „problematična iz više razloga“, prvenstveno… »
Sejdinović: Vučićeva izjava ugrožava bezbednost Milana Jovanovića
Slobodna Evropa 03.01.2019
Predsednik Nezavisnog društva novinara Vojvodine Nedim Sejdinović ocenio je danas da je izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića o upadu u stan u kojem je boravio novinar portala Žig info Milan Jovanović "problematična iz više razloga", prvenstveno… »
Sejdinović: Opasna izjava Vučića, dodatno ugrožava bezbednost Jovanovića
N1 Info 03.01.2019
Predsednik Nezavisnog društva novinara Vojvodine Nedim Sejdinović ocenio je da je izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića o upadu u stan u kome je boravio novinar portala Žig info Milan Jovanović "problematična iz više razloga", prvenstveno zato što… »
Vesti dana »
Ministarka energetike: SAD nisu produžile licencu NIS-u, slede možda i najteže odluke u našoj istoriji
Moj Novi Sad pre 24 minutajoš 52 povezane
Hrka ponovo na infuziji, do automobila je u invalidskim kolicima dogurali veterani
Beta pre 19 minutajoš 24 povezane
Dijana Hrka primila infuziju u bolnici, ne odustaje od štrajka glađu
BBC News pre 5 satijoš 10 povezanih
Vremenska prognoza: Sutra do 23 stepena, sledeće nedelje hladnije sa kišom
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih




