Povezane vesti
Hunt Rusima: Ne koristite pojedince kao pijune u igri
Al Jazeera 04.01.2019
Britanski ministar vanjskih poslova izjavio je da je Britanija izuzetno zabrinuta zbog hapšenja Whelana, koji posjeduje i britansko i američko državljanstvo, a optužen je za špijunažu u Rusiji. Ministar spoljnih poslova Velike Britanije Džeremi Hant… »
Američki „špijun“ u Moskvi je i britanski
Večernje novosti 04.01.2019
Pol Vilan, uhapšen u Moskvi i osumnjičen za špijunažu, osim američkog državljanstva ima i britansko, saopštilo je Ministarstvo inostranih poslova Rusije. Pol Vilan, uhapšen u Moskvi i osumnjičen za špijunažu, osim američkog državljanstva ima i britansko… »
London 'zabrinut' zbog Whelana, zatražen konzularni pristup
Slobodna Evropa 04.01.2019
Velika Britanija je veoma zabrinuta zbog Paula Whelana (Pol Vilan), Amerikanca koji ima i britansko državljanstvo, koji je u Rusiji optužen za špijunažu, rekao je britanski ministar spoljnih poslova Jeremy Hunt (Džeremi Hant). Ruska Federalna služba… »
Vesti dana »

Ekološki aktivisti sprečeni da prisustvuju raspravi o Nacrtu Strategije o mineralnim resursima
Beta pre 26 minutajoš 14 povezanih

Trampove "istorijske" carine stupile na snagu: Srbija među državama sa najvišom stopom
Novi magazin pre 5 minutajoš 48 povezanih

Vozači, pažnja! Izmene u saobraćaju na Milošu Velikom i Moravskom koridoru zbog radova
Alo pre 20 minutajoš 11 povezanih