Povezane vesti
Na Dunavu od švercera zaplenjeno 250 tona nafte
Radio 021 04.01.2019
Zbog šverca goriva na Dunavu budžet Srbije godišnje gubi više od 100 miliona evra. Protekle godine je oduzeto čak 250 tona nafte koja je prevožena preko Dunava, što je osam puta više nego 2017. godine. Tako je poslednjeg dana 2018. godine osujećeno… »
Tema „Dnevnika”: Krijumčarenje dizela obeležilo proteklu godinu
Dnevnik 04.01.2019
Šverc nafte je, na neki način, obeležio proteklu godinu jer je oduzeto čak 250 tona nafte, što je osam puta više nego 2017. godine. Gorivo se najčešće krijumčari brodovima na Dunavu, koji ulaze i izlaze iz naše zemlje, ali i kamionima s cisternama… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za utorak 10. februar 2026: Danas pretežno oblačno i hladnije
Beta pre 3 satajoš 2 povezane
(VIDEO) Saša Obradović posebno istakao jednog igrača svog tima: Ja se raspadam, mogu da zamislim kako je njima
Danas pre 3 satajoš 4 povezane
(Video) "Samo mu je suza krenula" Otac je Milanu Miloševiću pred smrt priznao da se kaje, a stariji brat je izvršio samoubistvo: "Okačio se za cevi od radijatora"
Blic pre 4 satijoš 2 povezane
Inspekcija ispituje da li je napravljen propust u lečenju devojčice iz Čačka koja je preminula nakon operacije krajnika
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Zgrada policije počinje sa radom: Završena rekonstrukcija "Bele kuće", evo kada i u koje vreme je dostupna za građane
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana


