Povezane vesti
Maradona hitno primljen u bolnicu
Novi magazin 04.01.2019
Nekadašnji argentinski fudbaler Dijego Maradona hitno je večeras primljen u bolnicu zbog krvarenja u želucu, preneli su argentinski mediji. On je primljen u bolnicu "Olivios" u Buenos Ajresu i to pošto mu je na redovnim pregledima ustanovljeno unutrašnje… »
Hitno primljen: Dijego Maradona ponovo u bolnici!
Hot sport 04.01.2019
Najnovije vesti koje stižu od meksičkih novinara jeste da je nakon rutinskog pregleda ustanovljen problem sa želucem. Dijego Maradona je primljen u bolnicu ‘Olivios’ u Buenos Ajresu pošto mu je ustanovljeno unutrašnje krvarenje. Kako tamošnji mediji… »
Vesti dana »
Na današnji dan, 4. avgust: Rođen Knut Hamsun, umro Hans Kristijan Andersen...
N1 Info pre 3 minutajoš 2 povezane
Proterano više od 220.000, a ubijeno ili nestalo 1.904 Srba! Dan sećanja na stradale i prognane u akciji "Oluja" u Mrkonjić Gradu, obratiće se Vučić: "Govoriću o idejama koje neki pokušavaju da nam proguraju"
Blic pre 23 minutajoš 2 povezane
Nastavlja se žestok toplotni talas, biće i do 40 stepeni: Vremenska prognoza za utorak 4. avgust
Mondo pre 1 satjoš 3 povezane
Tramp: Pokušavam da pružim Iranu svaku šansu za pregovore; Teheran: Trenutno pregovaramo samo sa Omanom
RTS pre 13 minutajoš 2 povezane



