Povezane vesti

Bautista-Agut preko Berdiha do titule u Dohi

Bautista-Agut preko Berdiha do titule u Dohi

Večernje novosti 05.01.2019
Španski teniser Roberto Bautista-Agut osvojio je danas ATP turnir u Dohi. On je u finalu pobedio Tomaša Berdiha iz Češke sa 2:1 u setovima (6:4, 3:6, 6:3), posle sat i 59 minuta igre. Španski teniser Roberto Bautista-Agut osvojio je danas ATP turnir… »
Bautista-Agut osvojio titulu u Dohi

Bautista-Agut osvojio titulu u Dohi

Dnevnik 05.01.2019
DOHA: Španski teniser Robeto Bautista-Agut osvojio je titulu na turniru u Dohi, pošto je večeras u finalu savladao Čeha Tomaša Berdiha sa 6:4, 3:6, 6:3. Španac nije briljirao kao 24 sata ranije protiv prvog igrača sveta Novaka Đokovića, ali je… »
Bautista osvojio Dohu

Bautista osvojio Dohu

Mozzart sport 05.01.2019
Posle Đokovića španski teniser bolji od Berdiha – 2:0. Španski teniser Roberto Bautista-Agut osvojio je danas ATP turnir u Dohi. On je u finalu pobedio Tomaša Berdiha iz Češke sa 2:0 u setovima (6:4, 3:6, 6:3), posle sat i 59 minuta igre. Na putu… »
Bautista Agut osvojio turnir u Dohi

Bautista Agut osvojio turnir u Dohi

Vesti online 05.01.2019
Španac Roberto Bautista Agut osvojio je turnir u Dohi, pošto je u finalnom meču u tri seta savladao Tomaša Berdiha. Španac je prvi set osvojio rezultatom 6:4, Berdih uzvratio u drugom setu (6:3), dok je Bautisti jedan brejk bio dovoljan u… »
Doha ima novog šampiona, sjajni Španac nije stao posle pobede nad Novakom!

Doha ima novog šampiona, sjajni Španac nije stao posle pobede nad Novakom!

Sportske.net 05.01.2019
Juče je rekao da će pobedu nad Đokovićem pamtiti do kraja života, danas je sve začinio osvajanjem titule u Dohi. Ovog popodneva dobili smo pobednika na turniru u Dohi, u muškom singlu. To je španski teniser Roberto Bautista-Agut, koji je juče u… »
Posle Đokovića "pao" i Berdih

Posle Đokovića "pao" i Berdih

Mondo 05.01.2019
Bautista-Agut u Dohi osvojio deveti trofej u karijeri. Foto: Guliver/Getty images/Justin Setterfield Ako je za utehu, Novak Đoković je u Dohi poražen od ovogodišnjeg pobednika turnira. Posle najboljeg svetskog tenisera, Roberto Bautista-Agut savladao… »
Posle navijača, sad i novinar naljutio Đokovića!

Posle navijača, sad i novinar naljutio Đokovića!

Sportske.net 05.01.2019
Pravi odgovor tek sledi? Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije juče uspeo da se plasira u finale turnira u Dohi, zaustavio ga je sjajni Španac Roberto Bautista-Agut posle velike borbe u tri seta, ali treba reći da je za Noleta ovaj turnir… »
Novak Đoković: Baš ovo mi je trebalo!

Novak Đoković: Baš ovo mi je trebalo!

Hot sport 05.01.2019
Najbolji teniser sveta izvukao je pouke iz pomalo neočekivanog poraza posle preokreta od Roberta Bautiste Aguta. Đoković je poražen od Argentinca u polufinalu turnira u Dohi, nakon što je osvojio prvi i bio nadomak pobede u drugom setu. – Izgubio… »
Đoković: Ovo mi je trebalo!

Đoković: Ovo mi je trebalo!

Mozzart sport 05.01.2019
Jučerašnji poraz u polufinalu Dohe otkrio je nedostatke u igri našeg asa, ali ga je i dodatno motivisao za Australijan open gde je najavio titulu. Da nešto ne štima u igri Novaka Đokovića videlo se u svim mečevima koje je odigrao proteklih dana u… »
Đoković: Mislio sam da imam kontrolu... U Melburn po titulu

Đoković: Mislio sam da imam kontrolu... U Melburn po titulu

N1 Info 05.01.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije bio preterano razočaran posle poraza od Roberta Bautiste-Aguta u polufinalu turnira u Dohi. Španac je u tri seta pobedio Đokovića i u subotu će se za titulu boriti protiv Tomaša Berdiha. "Čestitam Agutu… »
Đoković: U Melburn idem po titulu

Đoković: U Melburn idem po titulu

Večernje novosti 04.01.2019
Srpski teniser će vrlo brzo otputovati u Melburn, kako bi se pripremio za Australijan open koji startuje 14. januara. DOSTA energije je Novak Đoković izgubio ove nedelje, ali imaće vremena da se oporavi za prvi grend slem sezone. Srpski teniser će… »
Đoković posle preokreta eliminisan u polufinalu turnira u Dohi

Đoković posle preokreta eliminisan u polufinalu turnira u Dohi

Danas 04.01.2019
Srpski teniser Novak Đoković nije se plasirao u finale turnira u Dohi, pošto je večeras u polufinalu izgubio od Španca Roberta Bautistu-Aguta u tri seta, 6:3, 6:7 (6), 4:6. Bautista-Agut je do druge pobede u njihovom devetom duelu došao posle dva… »

Vesti dana »