Povezane vesti

Preminuo Dragoslav Šekularac: Odlazak druge Zvezdine zvezde

Preminuo Dragoslav Šekularac: Odlazak druge Zvezdine zvezde

Večernje novosti 05.01.2019
Legendarni srpski fudbaler, druga Zvezdina zvezda Dragoslav Šekularac, preminuo je u 82. godini. Fudbalski klub Crvena zvezda je u subotu pre podne obavestio navijače i ljubitelje fudbala da je preminuo Dragoslav Šekularac. - FK Crvena zvezda sa… »
Preminuo Dragoslav Šekularac

Preminuo Dragoslav Šekularac

Sportske.net 05.01.2019
Legendarni fudbaler preminuo danas u Beogradu. Legendarni jugoslovenski fudbaler i nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Dragoslav Šekularac preminuo je danas u Beogradu u svojoj 81. godini. Druga Zvezdina zvezda će ostati zapamćena po neverovatnim… »
O Šekiju: Piksi, Karasi, Savić, File, svetski mediji...

O Šekiju: Piksi, Karasi, Savić, File, svetski mediji...

Mondo 05.01.2019
Ovako Dragan Stojković-Piksi, Stanislav Karasi, Dule Savić, Paja Samardžić i Zoran Filipović govore o drugoj Zvezdinoj zvezdi, a od čuvenog driblera oprostili su se i mnogi poznati svetski mediji. Foto: MN Press Dragoslav Šekularac je bio umetnik u… »
Šeki za sva vremena – poslednji intervju samo na SK

Šeki za sva vremena – poslednji intervju samo na SK

N1 Info 05.01.2019
Legendarni fudbaler Dragoslav Šekularac preminuo je u subotu u 81. godini, a njemu u čast na Sport Klubu ćete u sredu moći da gledate poslednji intervju koji je ikada dao. Šekularac je ostao upamćen kao najveći drubler u istoriji srpskog fudbala… »
In memoriam: Dragoslav Šekularac

In memoriam: Dragoslav Šekularac

Mozzart sport 05.01.2019
Odlazak druge Zvezdine zvezde. Tužan dan za sve ljubitelje fudbala: preminuo je Dragoslav Šekularac. Srce legende ovdašnjeg fudbala prestalo je da kuca u 81. godini zbog, kako prenose mediji, posledica moždanog udara na Vojnomedicinskoj akademiji u… »
Preminuo Dragoslav Šekularac

Preminuo Dragoslav Šekularac

Danas 05.01.2019
Danas je u Beogradu preminuo legendarni fudbaler Crvene zvezde Dragoslav Šekularac. Vest o tome na svom tviter nalogu objavio je FK Crvena zvezda. „Jutros nas je, u 81. godini, napustila druga Zvezdina zvezda, virtuoz sa loptom, Dragoslav Šekularac… »
Preminuo Dragoslav Šekularac

Preminuo Dragoslav Šekularac

Beta 05.01.2019
Bivši fudbaler Drаgoslаv Šekulаrаc preminuo je danas u 81. godini života, saopštio je Fudbalski klub Crvenа zvezdа. "Drаgoslаv Šekulаrаc rodjen je 8. novembrа 1937. godine u Štipu i svojim igrаmа i golovimа u Zvezdinom dresu zаslužio… »
Velika tuga: Preminuo Dragoslav Šekularac!

Velika tuga: Preminuo Dragoslav Šekularac!

Hot sport 05.01.2019
Legenda jugoslovenskog i srpskog fudbala, kao i druga Zvezdina zvezda umrla je u 81. godini života. FK Crvena zvezda sa velikim žaljenjem je obavestila javnost da je danas preminuo Dragoslav Šekularac. Popularni Šeki uvek je bio čovek koji je… »
Uvek je bio korak ispred legendarni Šeki najavio kraj: Ovo je moj poslednji intervju za moje “Novosti”. Ne verujete? Ja…

Uvek je bio korak ispred legendarni Šeki najavio kraj: Ovo je moj poslednji intervju za moje “Novosti”. Ne verujete? Ja…

Večernje novosti 05.01.2019
Moj fudbalski život je prošao. I, ja sam se s tim, odavno, pomirio. A, da li sam našao mir? Ta lopta je stalno preda mnom. U mom telefonu - snimak. Na mom TV - snimak. Šutevi. Uspomene. Tako to traje. Tako će se i završiti. Legendarni fudbaler… »
Odlazak druge Zvezdine zvezde: Preminuo Dragoslav Šekularac

Odlazak druge Zvezdine zvezde: Preminuo Dragoslav Šekularac

N1 Info 05.01.2019
Legendarni fudbaler Dragoslav Šekularac preminuo je u 81. godini. Kako su potvrdili iz Ljutice Bogdana, čuveni fudbaler preminuo je ranije danas. Kako saznajemo, umro je na VMA, od posledica moždanog udara. Jedan od najboljih driblera na ovim… »
Preminuo legendarni nogometaš Dragoslav Šekularac

Preminuo legendarni nogometaš Dragoslav Šekularac

Al Jazeera 05.01.2019
Dragoslav - Šeki Šekularac - 'kralj driblinga' i 'druga Zvezdina zvezda', prminuo je u 81. godini života. Legendarni nogometaš Crvene zvezde i jugoslovenski reprezentativac Dragoslav - Šeki Šekularac preminuo je u subotu u 81. godini. Vijest o smrti… »

Vesti dana »