Povezane vesti

Milena Ivanović: Neću ići na protest opozicije za mog Olivera 16. januara

Milena Ivanović: Neću ići na protest opozicije za mog Olivera 16. januara

Telegraf 06.01.2019
- Gde su svi ti ljudi bili kada je bio zatočen tri i po godine? Zašto tada nisu organizovali proteste.. - postavila je pitanje Milena Ivanović. Supruga ubijenog lidera kosovske Građanske inicijative SDP Olilvera Ivanovića Milena izjavila je da neće… »
Milena Ivanović: Istina o ubistvu Olivera će da izađe na videlo

Milena Ivanović: Istina o ubistvu Olivera će da izađe na videlo

Dnevnik 06.01.2019
BEOGRAD: Supruga ubijenog lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena Ivanović izjavila je danas da će tragedija njenog supruga nastaviti da se zloupotrebljava "kako kome zatreba", ali je ocenila da se istina ne može sakriti. Ivanović… »
Milena Ivanović: Neću ići na protest 16. januara

Milena Ivanović: Neću ići na protest 16. januara

Slobodna Evropa 06.01.2019
Supruga ubijenog lidera inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena Ivanović, izjavila je da neće ići na protest koji je u Beogradu najavljen za 16. januar, na dan godišnjice njegovog ubistva. "Ja tamo neću biti. Ne bih nikada, ko god da organizuje… »
Milena Ivanović: Neću ići na protest 16. januara

Milena Ivanović: Neću ići na protest 16. januara

N1 Info 06.01.2019
Supruga ubijenog lidera inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena Ivanović izjavila je da neće ići na protest koji je u Beogradu najavljen za 16. januar, na dan godišnjice ubistva. "Ja tamo neću biti. Ne bih nikada, ko god da organizuje. To nije… »
Milena Ivanović: Neću ići na protest 16. januara

Milena Ivanović: Neću ići na protest 16. januara

Danas 05.01.2019
Supruga ubijenog lidera inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena Ivanović izjavila je da neće ići na protest koji je u Beogradu najavljen za 16. januar, na dan godišnjice ubistva. „Ja tamo neću biti. Ne bih nikada, ko god da organizuje. To nije… »

Vesti dana »