Povezane vesti

Jokićev rekord sezone, poezija u pokretu, zapušio usta saigračima!

Jokićev rekord sezone, poezija u pokretu, zapušio usta saigračima!

Sportske.net 06.01.2019
Bio je predmet zezanja, ali je onda odgovorio. Neverovatna partija Srbina u pobedi 123:110 protiv Šarlota... "Poezija u pokretu", zaključio je Nikola Jokić nakon zakucavanja pošto je pretrčao sa loptom čitav teren. Ubacio je 39 poena, najviše u… »
Jokić: Moje zakucavanje je poezija u pokretu! (video)

Jokić: Moje zakucavanje je poezija u pokretu! (video)

Hot sport 06.01.2019
Srpski centar privkuao je pažnju svetske javnosti svojim dobrim igrama. Momak iz Sombora noćas je ponovo bio sjajan, pa je tako u pobedi Denvera nad Šarlotom ubacio 39 poena. Skoro sve što je želeo polazilo mu je za rukom, pogađao je za dva, za tri… »
Niko kao Kingsi i Voriorsi - 41 trojka !

Niko kao Kingsi i Voriorsi - 41 trojka !

Vesti online 06.01.2019
Košarkaši Sakramenta poraženi su u noći između subote i nedelje pred svojom publikom od aktuelnih šampiona Golden Stejta (127:123) u meču koji će ostati upisan u anale NBA lige. Na tom meču ostvaren je rekord po broju postignutih trojki na jednom… »
Jokić: Moje zakucavanje je poezija u pokretu (video)

Jokić: Moje zakucavanje je poezija u pokretu (video)

Večernje novosti 06.01.2019
Osim što je pravi vođa Denver Nagetsa, Nikola Jokić je zvezda i van terena, pa je nakon utakmice sa Šarlotom zabavljao novinare svojim izjavama. Osim što je pravi vođa Denver Nagetsa, Nikola Jokić je zvezda i van terena, pa je nakon utakmice sa… »
Jokićev dabl-dabl i rekord sezone u pobedi nad Šarlotom

Jokićev dabl-dabl i rekord sezone u pobedi nad Šarlotom

N1 Info 06.01.2019
Nikola Jokić je briljirao u duelu Denvera i Šarlota koji je direktno prenošen na Sport Klubu, a koji je pripao Nagetsima rezultatom 123:110. Srpski centar je imao treći najbolji poenterski učinak u karijeri, a najbolji u ovoj sezoni. Postigao je 39… »
"Skromni" Jokić: To je poezija, kucam bolje od Torija

"Skromni" Jokić: To je poezija, kucam bolje od Torija

N1 Info 06.01.2019
Osim što je pravi vođa Denver Nagetsa, Nikola Jokić je zvezda i van terena, pa je nakon utakmice sa Šarlotom zabavljao novinare svojim izjavama. Zakucavanja nisu zaštitni znak srpskog igrača, ali je već na drugoj utakmici zaredom uspeo da zakuca i… »
NBA: Rekord sezone Nikole Jokića, Bogdan i Bjelica nisu mogli protiv Karija

NBA: Rekord sezone Nikole Jokića, Bogdan i Bjelica nisu mogli protiv Karija

Hot sport 06.01.2019
Ekipa Denvera upisala je noćas novi trijumf. Srpski centar i jedan od najboljih igrača ove ekipe Nikola Jokić zabeležio je lični rekord kada je ova sezona u pitanju. Nagetsi su rezultatom 123:110 savladali Šarlot, a nekadašnji igrač Mege je u tom… »
Jokić nezaustavljiv

Jokić nezaustavljiv

Vesti online 06.01.2019
Košarkaši Denver Nagetsa pobedili su Šarlot Hornetse na domaćem parketu rezultatom 123:110. Denver je ubeležio 26 pobedu u 37. ovosezonskom meču i zadržao svoju poziciju na samom vrhu zapadne konferencije. Još jedanput se istakao srpski centar… »
Jokić: Moje zakucavanje je poezija u pokretu!

Jokić: Moje zakucavanje je poezija u pokretu!

Vesti online 06.01.2019
Nikola Jokić. Ime koje se stalno ponavlja u svetu NBA ove sezone. Srpski košarkaš ne prestaje da zadivljuje košarkaški svet. Momak iz Sombora je u noći između subote i nedelje ponovo blistao, postavio je rekord sezone po broju postugnutih poena… »
Jokić zakucao i na drugoj uzastopnoj utakmici! I ubacio 39 poena! Stef Kari opet frustrirao Bogdanovića i Bjelicu (video)

Jokić zakucao i na drugoj uzastopnoj utakmici! I ubacio 39 poena! Stef Kari opet frustrirao Bogdanovića i Bjelicu (video)

Mozzart sport 06.01.2019
Denver pobedio, Sakramento izgubio. Prekinut i niz Džejmsa Hardena. Nije baš uspeo da izjednači lični rekord od 41 poena koliko je 7. novembra 2017. strpao Brukli Netsima, ali Nikola Jokić je u pobedi nad Šarlotom odigrao košgeterski najefektiniju… »
Jokićev rekord sezone: Nemilosrdni Srbin uništio Šarlot

Jokićev rekord sezone: Nemilosrdni Srbin uništio Šarlot

Večernje novosti 06.01.2019
Srpski košarkaš Nikola Jokić sa 39 poena vodio je Denver do pobede nad Šarlotom 123:110 u NBA ligi. Srpski košarkaš Nikola Jokić sa 39 poena vodio je Denver do pobede nad Šarlotom 123:110 u NBA ligi. Jokić je odigrao najefikasniji meč u sezoni… »
Ne staje - Jokić do rekorda sezone

Ne staje - Jokić do rekorda sezone

Mondo 06.01.2019
Denver je upisao novu pobedu, a Nikola Jokić rekord sezone. Nagitsi su pred domaćom publikom slavili protiv Šarlota (123:110) i stigli do 26. trijumfa sezone, čime su zadržali čelnu poziciju Zapadne konferencije. Predvodio ih je srpski centar sa 39… »

Vesti dana »