Povezane vesti

Za badnje veče i Božić nikada ne radim! Darko Lazić otkrio kako se u Sremu nekada obeležavao ovaj veliki praznik! Išao…

Za badnje veče i Božić nikada ne radim! Darko Lazić otkrio kako se u Sremu nekada obeležavao ovaj veliki praznik! Išao…

Kurir 06.01.2019
Darko Lazić ekskluzivno za Kurir ispričao je kako se nekada u njegovom kraju obeležavo Božić i Badnji dan, pa ispričao da je išao od kuće do kuće i pevao pesme, tradicionalno, uz vino. "Bliži se Božić i ja sam odmah raspoložen. Ja obožavam… »
PRVO JUTRO U BRESTAČU POSLE 2 MESECA Darko Lazić poželeo svima srećan Badnji dan! Mnogima zapao za oko JEDAN DETALJ (FOTO)

PRVO JUTRO U BRESTAČU POSLE 2 MESECA Darko Lazić poželeo svima srećan Badnji dan! Mnogima zapao za oko JEDAN DETALJ (FOTO)

Svet & Skandal 06.01.2019
Darko Lazić Božić obeležava kod svoje kuće u Brestaču, s porodicom i trudnom verenicom Marinom Gagić. Pevač je zamolio lekare da mu odobre da na tri dana napusti Selters banju, što su oni učinili uz zahtev da se pridržava terapije. Naime… »
Darko slavi Božić u svom domu: Idem po badnjak, pa makar i u kolicima!

Darko slavi Božić u svom domu: Idem po badnjak, pa makar i u kolicima!

Kurir 06.01.2019
Lazić je dobio dozvolu lekara da napusti Selters banju i na tri dana ode u rodni Brestač, gde će biti s porodicom i trudnom verenicom Marinom. Darku Laziću ispunila se želja - Božić obeležava kod svoje kuće u Brestaču, s porodicom i trudnom… »

Vesti dana »