Povezane vesti

"Može li bolji badnji dan": Porodila se bivša voditeljka emisije DNK Nataša Aksentijević, slikom bebe je raznežila sve…

"Može li bolji badnji dan": Porodila se bivša voditeljka emisije DNK Nataša Aksentijević, slikom bebe je raznežila sve…

Večernje novosti 06.01.2019
Poznata voditeljka postala je majka po drugi put. Nekadašnja voditeljka emisije "DNK" Nataša Aksentijević se porodila i po drugi put postala majka. Ona je na Instagramu objavila sliku bebe, kao i emotivnu poruku. PROČITAJTE JOŠ: Nataša… »
Božji dar na Badnji dan! Porodila se voditeljka DNK: Lepu vest odmah podelila sa fanovima! Još ne znam gde sam, ali znam da…

Božji dar na Badnji dan! Porodila se voditeljka DNK: Lepu vest odmah podelila sa fanovima! Još ne znam gde sam, ali znam da…

Kurir 06.01.2019
Nataša Aksentijević porodila se Badnji dan u Beogradu u bolnici Dr Dragiša Mišović, pa svoju sreću zbog ovog Božjeg dara je ponosno podelila sa svojim pratiocima. Voditeljka je i dalje u šoku, ali nije propustila da bitan trenutak podeli sa svima… »
Najlepši praznični poklon! (video)

Najlepši praznični poklon! (video)

Mondo 06.01.2019
Naša voditeljka na Instagramu objavila lepu vest - "čarobno Badnje jutro"! Voditeljka Nataša Aksentijević dobila je drugo dete! Nekadašnja voditeljka emisije "DNK" objavila je na Instagramu da je na Badnje jutro na svet donela bebu, devojčicu… »

Vesti dana »