Povezane vesti

Mladić nije ranjen na Studentskom trgu, povredio se sam

Mladić nije ranjen na Studentskom trgu, povredio se sam

Dnevnik 07.01.2019
BEOGRAD: Mladić koji je u ranim jutarnjim časovima primljen u KBC “Bežanijska kosa” s vidnim povredama stomaka nije izboden, već se sam povredio razbijenom flašom. Mladić se u alkoholisanom stanju povredio razbijenom flašom na Studentskom trgu… »
Užas u Loznici: Mladić se krvavo proveo u kafiću zbog računa

Užas u Loznici: Mladić se krvavo proveo u kafiću zbog računa

Večernje novosti 07.01.2019
U Opštu bolnicu u Loznici noćas je primljen sedamnaestogodišnji mladić sa povredama glave i grudi. U jednom od k afića u Loznici, koji je po stotinak metara udaljen od zgrada gradske uprave, policije, suda, tužilaštva, crkve i OŠ „Anta… »
Drama u lozničkoj bolnici: Mladić (17) sa povredama glave i grudi zatražio pomoć, a onda su lekari morali da pozovu i…

Drama u lozničkoj bolnici: Mladić (17) sa povredama glave i grudi zatražio pomoć, a onda su lekari morali da pozovu i…

Kurir 07.01.2019
Sedamnaestogodišnji mladić primljen je noćas u opštu bolnicu u Loznici sa teškim povredama glave i grudi, a policija proverava da li je bio žrtva tuče. Kako Kurir saznaje, mladić je u bolnicu došao sam i u stanju vidne alkoholisanosti. Lekarima… »
Tinejdžer došao u bolnicu sa teškim povredama, kada su ga doktori videli odmah su pozvali policiju

Tinejdžer došao u bolnicu sa teškim povredama, kada su ga doktori videli odmah su pozvali policiju

Blic 07.01.2019
U Opštu bolnicu u Loznici noćas je primljen 18-godišnji mladić sa povredama glave i grudi, a kako nezvanično saznaje "Blic", ispričao je da je povrede zadobio nakon pada. Tinejdžeru, koji se, kako je rekao lekarima, sam povredio dok je bio u… »
Incident na Studentskom trgu, povređen mladić

Incident na Studentskom trgu, povređen mladić

RTS 07.01.2019
U Kliničko-bolnički centar Bežanijska kosa noćas oko 04.30 došao je 18-godišnji mladić sa povredama na stomaku. Kako RTS saznaje, mladić se sam povredio na Studentskom trgu u Beogradu. To su, kako nezvanično saznajemo, rekli njegovi drugari koji… »
Mladić izboden na Studentskom trgu u Beogradu

Mladić izboden na Studentskom trgu u Beogradu

Radio 021 07.01.2019
Osamnaestogodišnji Beograđanin primljen je u toku prethodne noći sa vidnim povredama na stomaku u Kliničko-bolnički centar Bežanijska kosa. On je u ovu zdravstvenu ustanovu primljen oko 4:30 časova. Izjavio je da mu je, za sada nepoznata osoba… »

Vesti dana »