Povezane vesti

Srbi na Kosovu nemaju mira ni na Božić: Krali su im šta su stigli. Svetozaru nestao "BMW", Branislavu "opel", a Božidaru…

Srbi na Kosovu nemaju mira ni na Božić: Krali su im šta su stigli. Svetozaru nestao "BMW", Branislavu "opel", a Božidaru…

Telegraf 07.01.2019
Krađe su prijavljene kosovskoj policiji koja je obavila uviđaj i traga za počiniocima. Nepoznati počinioci izvršili su tokom božićnih praznika najmanje tri krađe i pokušali još dve u selu Gornje Kusce kod Gnjilana. Krađe su se dogodile u noći… »
Tokom praznika ukraden bik i dva automobila u selu kod Gnjilana

Tokom praznika ukraden bik i dva automobila u selu kod Gnjilana

Radio 021 07.01.2019
Nepoznati počinioci izvršili su tokom božićnih praznika najmanje tri krađe i pokušali još dve u selu Gornje Kusce kod Gnjilana. Krađe su se dogodile u noći između 5. i 6. januara, objavila je RTV Puls na svom sajtu. Svetozaru Stajiću ukraden je… »
Za praznike ukradena 2 automobila i bik

Za praznike ukradena 2 automobila i bik

Politika 07.01.2019
NOVO BRDO - Nepoznati počinioci izvršili su tokom božićnih praznika najmanje tri krađe i pokušali još dve u selu Gornje Kusce kod Gnjilana. Krađe su se dogodile u noći između 5. i 6. januara, objavila je RTV Puls na svom sajtu. Svetozaru… »
Srbima u okolini Gnjilana ukradena dva automobila i bik: Ukrali su mi bika teškog oko 450 kilograma! Ukradene su mi i četiri…

Srbima u okolini Gnjilana ukradena dva automobila i bik: Ukrali su mi bika teškog oko 450 kilograma! Ukradene su mi i četiri…

Kurir 07.01.2019
Nepoznati počinioci izvršili su tokom vikenda tri krađe i još dve pokušali su u selu Gornje Kusce, nadomak Gnjilana, prenosi RTV Puls. Svetozaru Stajiću ukraden je automobil marke BMW, Branislavu Deniću opel astra, dok je Božidaru Deniću ukraden… »

Vesti dana »