Povezane vesti

Krije se od policije: Davor Dragičević se oglasio posle sedam dana na Fejsbuku bivše supruge (video)

Krije se od policije: Davor Dragičević se oglasio posle sedam dana na Fejsbuku bivše supruge (video)

Srbija danas 07.01.2019
Nakon što se od početka ove godine nije pojavljivo, niti je iko znao gde je, na Fejsbuk grupi "Pravda za Davida" oglasio se Davor Dragičević videom koji je objavljen na profilu njegove bivše supruge. On je poručio da traži da se slučaj njegovog… »
Dragičević se obratio javnosti: Davidova smrt jedino pitanje (video)

Dragičević se obratio javnosti: Davidova smrt jedino pitanje (video)

Večernje novosti 07.01.2019
Davor Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičevića, o kome se ništa nije znalo osam dana oglasio se na fejsbuk-stranici “Pravda za Davida”. DAVOR Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičevića, o kome se ništa nije znalo osam dana oglasio se… »
Dragičević tvrdi da nije pobegao, već da se sklonio

Dragičević tvrdi da nije pobegao, već da se sklonio

RTV 07.01.2019
SARAJEVO/BANJALUKA - Davor Dragičević, otac tragično stradalog mladića Davida, oglasio se putem Fejsbuka nakon osam dana bekstva od policije, koja ga potražuje zbog sumnje da je sa još četiri osobe počinio određena krivična dela tokom… »
Davor Dragičević: Neko želi da me likvidira, sklonio sam se

Davor Dragičević: Neko želi da me likvidira, sklonio sam se

RTS 07.01.2019
Davor Dragičević, otac tragično stradalog mladića Davida, oglasio se preko Fejsbuka. On je osam dana nedostupan policiji, koja ga potražuje zbog sumnje da je sa još četiri osobe počinio određena krivična dela tokom održavanja jednog od protesta… »
Oglasio se Davor Dragičević: Nisu uspeli da me likvidiraju, ostaje pitanje ko je ubio Davida

Oglasio se Davor Dragičević: Nisu uspeli da me likvidiraju, ostaje pitanje ko je ubio Davida

Novi magazin 07.01.2019
Davor Dragičević, otac ubijenog banjalučkog studenta Davida, oglasio se danas putem Fejsbuk grupe "Pravda za Davida", navodeći da je živ i zdrav i da "nisu uspeli da ga likvidiraju". "Mogu me fizički ubiti, ali ostalo mi neće oduzeti, a to je… »
Dragičević progovorio posle sedam dana skrivanja! Na Fejsbuku bivše žene obratio se ovim rečima (video)

Dragičević progovorio posle sedam dana skrivanja! Na Fejsbuku bivše žene obratio se ovim rečima (video)

Alo 07.01.2019
Nakon što se od početka ove godine nije pojavljivo, niti je iko znao gde je, na Fejsbuk grupi "Pravda za Davida" oglasio se Davor Dragičević videom. Nakon što se od početka ove godine nije pojavljivo, niti je iko znao gde je, na Fejsbuk grupi… »
Božićna čestitka Davora Dragičevića: Ja mira više nemam, meni treba pravda

Božićna čestitka Davora Dragičevića: Ja mira više nemam, meni treba pravda

Noizz 07.01.2019
Davor Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičevića, oglasio se prvi put od kad je pre nešto više od nedelju dana potpuno nestao iz javnosti. Videoporuka Davora Dragičevića objavljena je na grupi "Pravda za Davida". Poručio da je još uvek zdrav i… »
Davor Dragičević se oglasio putem video snimka: Borba za svu decu

Davor Dragičević se oglasio putem video snimka: Borba za svu decu

N1 Info 07.01.2019
Davor Dragičević, otac ubijenog banjalučkog studenta Davida, oglasio se danas putem Fejsbuk grupe "Pravda za Davida", navodeći da je živ i zdrav i da "nisu uspeli da ga likvidiraju". "Mogu me fizički ubiti, ali ostalo mi neće oduzeti, a to je… »
Videoporuka Davora Dragičevića: Nikada neću odustati, mogu me i ubiti

Videoporuka Davora Dragičevića: Nikada neću odustati, mogu me i ubiti

Al Jazeera 07.01.2019
Otac ubijenog mladića Davida Dragičevića poručio je da je još pri zdravom razumu i da ga nisu uspjeli likvidirati. Davor Dragičević, otac ubijenog Davida, oglasio se prvi put nakon osam dana i protesta u Banjoj Luci 30. decembra, kada su pripadnici… »
Davor Dragičević se oglasio na božić: "Ja nisam pobegao, ja sam se sklonio"

Davor Dragičević se oglasio na božić: "Ja nisam pobegao, ja sam se sklonio"

Blic 07.01.2019
Davor Dragičević, otac preminulog Davida, oglasio se povodom Božića kako bi, kako je rekao u video snimku ovbjavljenom na društvenim mrežama, smirio sve zabrinute ljude koji su strahovali i od najgoreg, a neki su mislili da je otet ili čak mrtav. -… »
Krije se od policije: Davor Dragičević oglasio se posle 7 dana na Fejsbuku bivše žene! Postavio video od 6 minuta (video)

Krije se od policije: Davor Dragičević oglasio se posle 7 dana na Fejsbuku bivše žene! Postavio video od 6 minuta (video)

Kurir 07.01.2019
Nakon što se od početka ove godine nije pojavljivo, niti je iko znao gde je, na Fejsbuk grupi "Pravda za Davida" oglasio se Davor Dragičević videom koji je objavljen na profilu njegove bivše supruge. On je poručio da traži da se slučaj njegovog… »
Oglasio se Davor Dragičević!

Oglasio se Davor Dragičević!

Mondo 07.01.2019
Davor Dragičević, otac stradalog Davida Dragičevića, čija smrt nije razjašnjena nakon 10 meseci, oglasio se danas putem Facebook grupe "Pravda za Davida" poručivši da "neće odustati od borbe za istinu i pravdu". Foto: MONDO/ Vedran Ševčuk… »
Oglasio se Davor Dragičević: Nikada neću odustati

Oglasio se Davor Dragičević: Nikada neću odustati

Slobodna Evropa 07.01.2019
Nakon osam dana prvi put se oglasio Davor Dragičević koji je nestao nakon protesta u Banjoj Luci kada je MUP RS-a uhapsio veći broj pripadnika grupe Pravda za Davida. Poručio je da je još pri zdravom razumu i da ga nisu uspjeli likvidirati. "Mogu me… »
Oglasio se Davor Dragičević: Jedino me mogu ubiti, nikada neću odustati

Oglasio se Davor Dragičević: Jedino me mogu ubiti, nikada neću odustati

Sandžak press 07.01.2019
Nakon osam dana prvi put se oglasio Davor Dragičević koji je nestao nakon protesta u Banjoj Luci kada je MUP- RS uhapsio veći broj pripadnika grupe Pravda za Davida. Poručio je da je još pri zdravom razumu i da ga nisu uspjeli likvidirati. “Mogu me… »
Oglasio se Davor Dragičević i čestitao Božić svima koji slave: Mogu me ubiti, ako mi se nešto dogodi, znaćete ko su…

Oglasio se Davor Dragičević i čestitao Božić svima koji slave: Mogu me ubiti, ako mi se nešto dogodi, znaćete ko su…

Telegraf 07.01.2019
Posle 7 dana otkako niko ne zna gde je i da li je dobro, oglasio se otac preminulog Davida Dragičevića. Nakon što se od početka ove godine nije pojavljivao, niti je iko znao gde je, na Fejsbuk grupi "Pravda za Davida" oglasio se Davor Dragičević sa… »

Vesti dana »