Povezane vesti
Željka cvijanović: Sve je moguće u BiH, pa i da sama odumre (video)
Kurir 08.01.2019
U BiH ne postoji volja za unutrašnji dijalog zato što je deo međunarodne zajednice promoter bošnjačke politike, kaže predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović. Pred obeležavanje Dana Republike 9. januara, prvog otkad je stupila na dužnost… »
Cvijanović iznenadila sve! Evo kakva sudbina čeka ljude preko Drine, velika šansa za Srbe!
Alo 08.01.2019
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je da ne želi da predviđa šta će se desiti sa BiH, ali napominje da u toj zemlji ne postoji volja za unutrašnji dijalog, jer je, kako tvrdi, deo međunarodne zajednice promoter bošnjačke politike. Na… »
Cvijanović: Sve je moguće u BiH, pa i da sama odumre
RTV 08.01.2019
BANJALUKA - Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je da ne želi da predviđa šta će se desiti sa BiH, ali napominje da u toj zemlji ne postoji volja za unutrašnji dijalog, jer je, kako tvrdi, deo međunarodne zajednice promoter bošnjačke… »
Cvijanović: Moguće je da BiH sama odumre
Večernje novosti 08.01.2019
Predsednica Republike Srpske rekla da je bilo mnogo nastojanja da se RS umrtvi i devastira, ali je, kako je naglasila, RS uprkos svemu jača i stabilnija. Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je da ne želi da predviđa šta će se desiti… »
Vesti dana »

Eskalacija sukoba između Tajlanda i Kambodže sa značajnim civilnim žrtvama i vazdušnim napadima
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 31 povezana

Toplotni talas u Srbiji do subote sa rekordnim temperaturama, povećan rizik od požara, zatim osveženje i nepogode
Naslovi.ai pre 1 satjoš 53 povezane

Jakšić: Ako ovakvi budemo, bolje da se ne pojavljujemo na Evropskom prvenstvu
RTS pre 7 minutajoš 34 povezane

Početak prijemnih ispita na Univerzitetima u Beogradu i Novom Sadu uz smanjen broj prijava na FON-u
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 21 povezana