Povezane vesti
Raskinuo ugovor: Jedan od najboljih Zvezdinih stranaca ostao bez kluba
Hot sport 08.01.2019
Nekadašnji igrač kluba iz Ljutice Bogdana slobodan je u izboru nove sredine. Portugalski napadač Ugo Vijeira napustio je Japan, a uskoro bi trebalo da pronađe novi angažman na ‘starom kontinentu’. Pre dve godine, u januaru mesecu on je iz redova šampiona… »
Vijera se vraća u Evropu, slobodan i Petković
N1 Info 08.01.2019
Nekadašnji napadač Crvene zvezde Portugalac Ugo Vijera završio je svoju odiseju u Japanu, pošto mu je istekao ugovor sa Jokohamom. Očekuje se da se vrati u Evropu. Portugalac je dve godine igrao za Jokohamu, za koju je odigrao 82 utakmice i postigao 39… »
Ugo Vijera je slobodan, ali ne još dugo...
Mozzart sport 08.01.2019
Portugalski napadač napustio Japan i dobio prvu ponudu. Ugo Vijera se vraća u Evropu, dve godine pošto je napustio Crvenu zvezdu. Pretprošlog januara je u transferu teškom 500.000 evra prešao u japansku Jokohamu sa kojom mu je pre nekoliko dana istekao… »
Vesti dana »

Ovo je Ljiljana koja je poginula kod Sremske Mitrovice: Koleginica otkrila jezive detalje tragedije
Telegraf pre 5 satijoš 99 povezanih

Deveta i deseta teniserka sveta boriće se za titulu u Ningbou
Sportske.net pre 20 minutajoš 43 povezane

Ko je Ana Trišić Babić? Bila novinarka, pobedila tešku bolest, pa postala v.d. predsednica Republike Srpske
Mondo pre 1 satjoš 38 povezanih

Izdat nalog za uklanjanje luna-parka kod Šumarica, radovi izvođeni bez dozvole
Nedeljnik pre 2 satajoš 28 povezanih

Tamiš se ove sezone ne šali, pobedili i crno-belu "decu" iz Metalca, Sloga nastavila niz protiv užičke Slobode
Telegraf pre 1 satjoš 27 povezanih