Povezane vesti
Više od trećine stanovništva Srbije ne može da podmiri mesečne obaveze
Nova ekonomija 09.01.2019
Svaki četvrti stanovnik Srbije je u riziku od siromaštva. Svaki četvrti stanovnik Srbije nalazi se u riziku od siromaštva, upozoravaju stručnjaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS), koji ističu da su u najvećem riziku deca i mladi, nezaposleni i… »
Svaki četvrti nadomak siromaštva
Dnevnik 09.01.2019
BEOGRAD: Svaki četvrti stanovnik Srbije nalazi se u riziku od siromaštva, upozoravaju stručnjaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS), koji ističu da su u najvećem riziku deca i mladi, nezaposleni i stanovnici ruralnih oblasti, piše danas Politika… »
Svaki četvrti građanin Srbije u riziku od siromaštva
N1 Info 09.01.2019
Svaki četvrti stanovnik Srbije nalazi se u riziku od siromaštva, upozoravaju stručnjaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS), koji ističu da su u najvećem riziku deca i mladi, nezaposleni i stanovnici ruralnih oblasti, piše Politika. Nataša Mijalković… »
Svaki četvrti stanovnik Srbije u riziku od siromaštva
Radio 021 09.01.2019
Svaki četvrti stanovnik Srbije nalazi se u riziku od siromaštva, upozoravaju stručnjaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS), koji ističu da su u najvećem riziku deca i mladi, nezaposleni i stanovnici ruralnih oblasti, piše danas Politika. Nataša… »
Vesti dana »
Nova računica za vozače u Evropi: Zbog skupe nafte gorivo bi moglo da poskupi i do 220 evra
Blic pre 44 minutajoš 34 povezane
I u Prokuplju obeležene 23 godine od ubistva Zorana Đinđića
Južne vesti pre 15 minutajoš 66 povezanih
EU ne vidi neposredne rizike po bezbednost snabdevanja naftom zbog rata sa Iranom
RTV pre 1 satjoš 48 povezanih
BLOG UŽIVO: Nafta ponovo dostigla cenu od 100 dolara po barelu, Pezeškijan traži reparacije za okončanje rata (FOTO)
Insajder pre 1 satjoš 60 povezanih





