Povezane vesti
Bivšem izraelskom ministru 11 godina zatvora zbog špijuniranja za Iran
Slobodna Evropa 09.01.2019
Izraelsko Ministarstvo pravde saopštilo je danas da je postignuta nagodba sa bivšim ministrom Vlade Izraela Gonenom Segevom optuženim da je špijunirao za Iran. U saopštenju je navedeno da će Segev služiti 11 godina zatvorske kazne nakon što je priznao da… »
Bivšem izraelskom ministru 11 godina zatvora zbog špijuniranja za Iran
Al Jazeera 09.01.2019
Gonen Segev je optužen da je Iranu pružao informacije o energetskom tržištu i sigurnosnim mjestima u Izraelu. Izraelsko ministarstvo pravosuđa priopćilo je u srijedu kako je postignuta nagodba s bivšim ministrom Vlade Izraela Gonenom Segevom, optuženim… »
Vesti dana »

Pakao za Srbiju! Savet Evropske unije odlučio: Usvojena zabrana tranzita ruskog gasa kroz EU u treće zemlje: Evo kad odluka stupa na snagu
Kurir pre 11 minutajoš 35 povezanih

Majka osumnjičena za ubistvo bebe u Novom Sadu Novorođenče bačeno na tlo, preti joj doživotna robija
Alo pre 1 satjoš 39 povezanih

Zelenski odbacio Trampov plan Rat se produžava: Nema ustupanja teritorija za mir
Večernje novosti pre 31 minutajoš 36 povezanih

Ko je bio Nebojša Pavković, general osuđen za ratne zločine na Kosovu
BBC News pre 4 satijoš 62 povezane

Predsednik Vučić povodom smrti generala Pavkovića Život posvetio služenju zemlji i vojsci
Dnevnik pre 2 satajoš 27 povezanih