Povezane vesti
Vučić za FT: Samo dogovor sa Kosovom donosi trajan mir regionu
SEEbiz 09.01.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne obazire se na petonedeljne proteste protiv njegove vlasti i u intervjuu za Financial Times (FT) fokusira se na sprovođenje bolnih ekonomskih reformi. Reforme su, kako kaže, dovele do trogodišnjeg suficita u… »
Vučić za FT: Samo dogovor sa Kosovom donosi trajan mir regionu
Slobodna Evropa 09.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne obazire se na petonedeljne proteste protiv njegove vlasti i u intervjuu za Fajnenšel tajms (Financial Times - FT) fokusira se na sprovođenje bolnih ekonomskih reformi koje su, kako kaže, dovele do trogodišnjeg… »
Vučić za FT: Privredna saradnja i sporazum o Kosovu bi stabilizovali region
N1 Info 09.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu Fajnenšel tajmsu (FT) da bi privredni razvoj i trgovina, uz sporazum o Kosovu, pomogli da se stabilizuje region. Zamrznuti konflikt nemoguće je zauzdati, jer se on u jednom trenutku otopi i… »
Vesti dana »
Evo kako je Partizan razbijen u Areni kao nikada ranije: 112 poena deluje kao premija, Makabi povukao ručnu u finišu, ali jedna lepa stvar za Grobare!
Hot sport pre 1 satjoš 19 povezanih
"Putevi Srbije": Na više deonica sneg do pet centimetara, oprez u vožnji zbog moguće poledice i magle
Newsmax Balkans pre 27 minutajoš 8 povezanih
Predsednik Vučić polaže kamen temeljac u kasarni "Banjica". Srbija gradi novi objekat Ministarstva odbrane i Generalštaba
Dnevnik pre 1 satjoš 5 povezanih





