Povezane vesti
Krivokapić na klupi FK Vojvodina do leta
Dnevnik 09.01.2019
Posle dužeg perioda neizvesnosti, kako “Dnevnik” nezvanično saznaje, Radovan Krivokapić (40), koji je na klupi Vojvodine sedeo u poslednja četiri kola jesenjeg dela prvenstva u Superligi, predvodiće ekipu do kraja ove sezone. Ovakvu odluku treba da… »
Pronađeno rešenje: Evo ko će predvoditi Vojvodinu u drugom delu sezone
Hot sport 09.01.2019
Glavni cilj je plasman u plej-of, a poverenje je ukazano mladom stručnjaku. Dugo su vagali u Vojvodini posle propalog posla oko povratka Milorada Kosanovića, a kako HotSport saznaje pala je konačna odluka da ekipu u nastavku sezone predvodi Radovan… »
Vojvodina rešila pitanje trenera: Poverenje Radovanu Krivokapiću
Sportski žurnal 09.01.2019
Radovan Krivokapić nastavlja gde je stao na kraju jesenjeg dela prvenstva. Mladi stručnjak Radovan Krivokapić, koji je kao privremeno rešenje nasledio Dragomira Okuku na mestu šefa stručnog štaba Vojvodine i ostvario bilans od pobede i tri remija, ostaje… »
Dve grupe fudbalera Vojvodine odradile lekarski pregled i testiranja
Dnevnik 09.01.2019
Zimski odmor završen je za fudbalere Vojvodine, koji su se juče okupili na obaveznim lekarskim pregledima i testiranjima u Domu zdravlja na novosadskom Limanu 4. Prve dve grupe igrača odradile su ove obaveze, a ostalo je da danas to isto učine i… »
Vesti dana »
Kadeti Srbije osvojili srebro na Svetskom prvenstvu, SAD odbranile titulu
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 34 povezane
Đoković prošao u četvrtfinale i postao teniser sa najviše pobeda na Vimbldonu
Radio 021 pre 24 satajoš 80 povezanih
Rojters: Tramp će na samitu NATO razgovarati sa Zelenskim o okončanju rata u Ukrajini
Insajder pre 3 satajoš 66 povezanih





