Povezane vesti
Prva žrtva mraza u 2019: Smrzla se žena u okolini Prijepolja
Vesti online 09.01.2019
Žena iz okoline Prijepolja pala je u sneg i smrzla se. Žena stara 78. godina iz sela Brančići kod Prijepolja, koja je u utorak popodne pronađena mrtva u snegu, preminula je od posledica smrzavanja, preneo je Blic. Ona je preminula pored puta u Brančićima… »
Starica se smrzla u snegu
Radio 021 09.01.2019
Sedamdesetosmogodišnja starica iz Brančića, sela dvadesetak kilometara udaljenog od Prijepolja, preminula je od posledica smrzavanja. Nesrećnu staricu pronašao je u snegu komšija koji je pozvao lekarsku ekipu, koja je brzo stigla, međutim, ženi pomoći… »
Nova žrtva ledenog talasa: Starica (78) preminula od posledica smrzavanja kod Prijepolja
Večernje novosti 09.01.2019
Nesrećnu staricu pronašao je u snegu komšija koji je pozvao lekarsku ekipu, koja je brzo stigla na lice mesta međutim ženi pomoći nije bilo. Sedamdesetosmogodišnja starica iz Brančića, sela dvadesetak kilometara udaljenog od Prijepolja preminula od… »
Vesti dana »
Dvojica mladića stradala na mestu, obojici bilo tek 18 godina: Jezivi detalji užasne saobraćajke u Banji Koviljači
RINA pre 33 minutajoš 30 povezanih
Skandal na sahrani ajatolaha Alija Hamneija: Sin naslednik se nije pojavio, sumnja se na ovaj razlog
Mondo pre 2 satajoš 38 povezanih
Prognoza vremena za ponedeljak, 6. jul: Sutra promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima
Serbian News Media pre 2 satajoš 27 povezanih
Rusi otkrili šta su pogodili u Ukrajini: Na meti vojni aerodromi
Večernje novosti pre 28 minutajoš 24 povezane




