Povezane vesti
Tanjug: Neće biti ukinuta zabrana zapošljavanja u javnom sektoru
Radio 021 10.01.2019
U 2019. godini, kako kažu u Vladi Srbije za Tanjug, neće biti ukinuta zabrana zapošljavanja u javnom sektoru i trenutno se sa MMF-om ne radi na novom modelu zapošljavanja, dok ekonomisti smatraju da je došlo vreme da se ta zabrana ukine. Nakon više od… »
Ekonomisti: Vreme za ukidanje zabrane zapošljavanja (VIDEO)
IndeksOnline 10.01.2019
BEOGRAD – U 2019. godini, kako kažu u Vladi Srbije za Tanjug, neće biti ukinuta zabrana zapošljavanja u javnom sektoru i trenutno se sa MMF-om ne radi na novom modelu zapošljavanja, dok ekonomisti smatraju da je došlo vreme da se ta zabrana ukine. Nakon… »
Ekonomisti: Vreme za ukidanje zabrane zapošljavanja
RTS 10.01.2019
U 2019. godini, kako kažu u Vladi Srbije za "Tanjug", neće biti ukinuta zabrana zapošljavanja u javnom sektoru i trenutno se sa MMF-om ne radi na novom modelu zapošljavanja, dok ekonomisti smatraju da je došlo vreme da se ta zabrana ukine. Nakon više od… »
Vesti dana »

Boban Rajović na punoletstvu sina Viki Miljković s porodicom: Žena KIDA koliko je lepa, a tek da vidite sina FOTO
Svet & Skandal pre 3 minutajoš 39 povezanih

Izrael deportovao propalestinske aktiviste, među njima Ognjena Markovića i Gretu Tunberg
BBC News pre 1 satjoš 30 povezanih

Sebastijanu vlada trajala 14 sati, najkraće u istoriji: Makron mu poverio specijalan zadatak, ima rok 48 sati
Mondo pre 18 minutajoš 29 povezanih

Makron u sve težoj poziciji: Francuski premijer Lekorni podneo ostavku
NIN pre 5 satijoš 43 povezane

Počeli pregovori izraela i Hamasa: Na stolu dva najvažnija pitanja, oglasio se i Tramp
Kurir pre 34 minutajoš 39 povezanih