Povezane vesti
Hrvatska vlada poništava odluku o nabavci izraelskih borbenih aviona
N1 Info 10.01.2019
Hrvatska vlada objavila je da će poništiti odluku o nabavci borbenih aviona F-16 Barak, nakon što je izraelska ambasada izvestila hrvatsku stranu da Izrael nije dobio dozvolu SAD-a za prodaju tih aviona Hrvatskoj. Premijer Hrvatske Andrej Plenković… »
Zvanično: Zagreb odustaje od izraelskih "f-16 barak"
Mondo 10.01.2019
Hrvatska vlada objavila je danas da će poništiti odluku o nabavci polovnih borbenih aviona "f-16 barak", nakon što je izraelska ambasada izvestila hrvatsku stranu da Izrael nije dobio dozvolu SAD-a za (pre)prodaju tih aviona Hrvatskoj. Foto… »
Hrvatska: Propao posao sa F-16, Izrael preuzeo odgovornost
Slobodna Evropa 10.01.2019
Izraelsko Ministarstvo obrane priznalo je da ne može isporučiti Hrvatskoj 12 aviona F-16 Barak. Izaslanstvo izraelskog Ministarstva boravilo je 10. siječnja u Zagrebu i susrelo se sa hrvatskim ministrom obrane Damirom Krstičevićem. Generalni direktor… »
Izrael odustao od isporuke aviona F16 Hrvatskoj
Slobodna Evropa 10.01.2019
Izraelsko Ministarstvo obrane potvrdilo je Ministarstvu obrane Republike Hrvatskeda ne može Hrvatskoj isporučiti zrakoplove F 16 Barak. Generalni direktor izraelskog ministarstva Udi Adam kazao je kako Hrvatska nije odgovorna za propast posla, i da ovaj… »
Vesti dana »

EU usvaja novi paket sankcija koji cilja rusku energetiku
Bloomberg Adria pre 6 minutajoš 64 povezane

Nevreme stiže u Srbiju, spremite se! Ovi delovi naše zemlje biće prvi na udaru obilnih pljuskova, sledi i ovo
Telegraf pre 1 satjoš 23 povezane

Nba bek stigao u Crvenu zvezdu: Džareda Batlera jurilo pola Evrope, on odabrao Beograd
Mondo pre 41 minutajoš 19 povezanih

Jović slab na otvaranju: Majami porazom počeo sezonu, Tristan bez ikakvog učinka!
Hot sport pre 2 satajoš 19 povezanih