Mari najavio kraj karijere, možda već posle Melburna

Mari najavio kraj karijere, možda već posle Melburna

Glas Amerike pre 8 dana
Jedan od najboljih tenisera današnjice, bivši prvi reket sveta Britanac Endi Mari najavio je da će tokom 2019. završiti profesionalnu karijeru. Na konferenciji za novinare u Melburnu, pred početak prvog ovogodišnjeg grand slem turnira, na kojem je čak pet puta bio finalista, vrlo emitivni Mari,... »

Endi Marej najavio odlazak u penziju

Politika pre 8 dana
MELBURN - Britanski teniser Endi Marej najavio je danas da će se ove godine penzionisati i da će mu Australijan open možda biti poslednji turnir. Marej je učestvovao na turniru u Brizbejnu nakon godinu dana odsustva zbog operacije kuka. „Mogu da igram sa ograničenjima, ali mi ograničenja i bol ne... »

Mari u suzama najavio kraj karijere

Mozzart sport pre 8 dana
Oproštaj moguće već posle Australijan opena
stužujuća vest ovog jutra stiže iz Melburna, gde se 31-godišnji Britanac Endi Mari priprema za učešće na Australijan openu. Vrlo moguće svom poslednjem takmičarskom turniru. „Vrlo se loše osećam, mučim se dugo. Pod konstantim bolovima sam 20 meseci. Uradio sam sve što... »

Endi Marej najavio penziju, Australijan open možda poslednji turnir

Sportski žurnal pre 8 dana
- Ne osećam se dobro, dugo se borim. Već 20 meseci osećam jak bol. Uradio sam sve što sam mogao da se oporavim, ali ništa nije pomoglo. Bolje sam nego pre šest meseci, ali i dalje trpim veliki bol - rekao je Marej
Britanski teniser Endi Marej najavio je da će se ove godine penzionisati i da će mu Australijan open možda biti poslednji turnir. Marej je učestvovao na turniru u Brizbejnu nakon godinu dana odsustva zbog operacije kuka. - Mogu... »

Mari u suzama najavio penziju posle Vimbldona!

B92 pre 8 dana
B92: Mari u suzama najavio penziju posle Vimbldona!
Britanski teniser Endi Mari imao je veoma emitovnu konferenciju za medije u Melburnu gde je najavio da bi Vimbldon mogao da mu bude poslednji turnir u karijeri.
Mari je u nekoliko navrata imao suze u očima dok je pričao o problemu s kukom koji ga muči prethodne dve godine. "Ne osećam se dobro. Mučim se dugo vremena i propatio sam mnogo poslednjih 20 meseci. Uradio sam gotovo sve kako bih... »

Kraj se bliži: Mari najavio povlačenje

Hot sport pre 8 dana
Britanski teniser Endi Mari najavio je danas da će se ove godine penzionisati i da će mu Australijan open možda biti poslednji turnir. Mari je učestvovao na turniru u Brizbejnu nakon godinu dana odsustva zbog operacije kuka. – Mogu da igram sa ograničenjima, ali mi ograničenja i bol ne dozvoljavaju... »

Marej najavio penziju, Australijan open možda poslednji turnir (VIDEO)

Novi magazin pre 8 dana
Britanski teniser Endi Marej najavio je danas da će se ove godine penzionisati i da će mu Australijan open možda biti poslednji turnir.
Marej je učestvovao na turniru u Brizbejnu nakon godinu dana odsustva zbog operacije kuka. "Mogu da igram sa ograničenjima, ali mi ograničenja i bol ne dozvoljavaju da uživam u takmičenju i treningu", rekao je 31-godišnji Marej u... »

Endi Marej najavio penziju, Australijan open možda poslednji turnir (VIDEO)

Beta pre 8 dana
Britanski teniser Endi Marej najavio je danas da će se ove godine penzionisati i da će mu Australijan open možda biti poslednji turnir. Marej je učestvovao na turniru u Brizbejnu nakon godinu dana odsustva zbog operacije kuka. "Mogu da igram sa ograničenjima, ali mi ograničenja i bol ne... »

Marej najavio penziju, Australijan open možda poslednji turnir

Danas pre 8 dana
Britanski teniser Endi Marej najavio je danas da će se ove godine penzionisati i da će mu Australijan open možda biti poslednji turnir.
Marej je učestvovao na turniru u Brizbejnu nakon godinu dana odsustva zbog operacije kuka. „Mogu da igram sa ograničenjima, ali mi ograničenja i bol ne dozvoljavaju da uživam u takmičenju i treningu“, rekao je 31-godišnji Marej u... »

Endi Marej u suzama najavio kraj karijere! Video, foto

Mondo pre 8 dana
Tužna vest stiže iz Melburna.
Povrede su učinile svoje. Endi Marej više nema snage da igra na najvišem nivou i zato je najavio skori kraj karijere. Rastužujuća vest stiže iz Melburna, gde se 31-godišnji Britanac priprema za učešće na Australijan openu. Vrlo moguće svom poslednjem takmičarskom... »

Endi Marej najavio kraj karijere

Dnevnik pre 8 dana
MELBURN: Britanski teniser Endi Marej izjavio je da bi mu turnir u Australiji mogao biti poslednji u karijeri.
"Nisam siguran da mogu da igram uz bol narednih četiri ili pet meseci", rekao je na izuzetno emotivnoj konferenciji za novinare Marej koji ima problema sa desnim kukom, prenele su agencije. On je rekao da razmatra mogućnost nove... »

Marej u suzama nagovestio da se oprašta posle Vimbldona (VIDEO)

Vesti online pre 8 dana
Najbolji posleratni britanski teniser, trostruki grend slem šampion, otvoreno je govorio da gubi bitku s povredom kuka.
Iako je vršnjak Novaka Đokovića pa bi po starosnom dobu mogao da se upusti u bitke za još trojefa s četiri najvrednija turnira belog sporta (na Vimbldonu je trijumfovao 2013. i 2016, a na Ju-Es openu 2012), Škot Endi Marej (31)... »

Šok u Melburnu: Marej u suzama najavio odlazak u penziju!?

Večernje novosti pre 8 dana
Mučim se već 20 meseci sa bolovima. Uradio sam sve što sam mogao da rešim problem sa kukom, ali ne ide. Voleo bih da moj poslednji turnir bude Vimbldon – rekao je Britanac
Šokantne vesti stižu iz Melburna. Nekada prvi reket sveta Endi Marej bi vrlo brzo mogao da ode u penziju! Škot, koji je samo sedam dana mlađi od Novaka Đokovića je u istom danu kada je izgubio od srpskog igrača u trening meču... »

Krajinović bez plasmana u osminu finala AO

Beta  pre 4 sata  još 65 povezanih

Preživeli dramu: Partizan posle produžetka slavio u Zadru

Večernje novosti  pre 25 minuta  još 30 povezanih

Protest "Jedan od pet miliona"

RTS  pre 1 sat  još 19 povezanih

ŠTRAJK RGZ: Predlog Vlade odbijen, nastavlja se obustava rada

Moj Novi Sad  pre 10 sati  još 7 povezanih

Hvala za Kosovo: Građani Palaua bez viza za Srbiju

Mondo  pre 5 sati  još 19 povezanih
©2018 Netmark d.o.o.