Povezane vesti

LJAJIĆ PORUČIO ŠEŠELJU: Ti si ratni zločinac, iza knjige stoji Zukorlić!

LJAJIĆ PORUČIO ŠEŠELJU: Ti si ratni zločinac, iza knjige stoji Zukorlić!

IndeksOnline 11.01.2019
Beograd – Šef radikala objavio knjigu u kojoj se bavi navodnim kriminalnim aktivnostima ministra. On mu odgovara da neko mora u zatvor Lider SRS Vojislav Šešelj ne odustaje od žestokih optužbi na račun potpredsednika Vlade i ministra trgovine… »
Ljajić poručuje: Ako mi se nešto desi, kriv je on!

Ljajić poručuje: Ako mi se nešto desi, kriv je on!

Sandžak haber 11.01.2019
”Ako postoji pravna država, na ovu situaciju i objavljenu knjigu, javni tužilac mora da reaguje” kazao je potpredsednik Vlade I minister trgovine, turzima i telekomunikacija Rasim Ljajić, komentarišući novu knige lidera radikala Vojislava… »
U zatvor moram da idem ili ja ili Šešelj: Ljajić o knjizi lidera radikala i optužbi da je "novopazarski kralj heroina"

U zatvor moram da idem ili ja ili Šešelj: Ljajić o knjizi lidera radikala i optužbi da je "novopazarski kralj heroina"

Telegraf 11.01.2019
- Bilo bi neprirodno da sve ostane po sistemu Šešelj je lud, on ionako o svakome svašta piše i štampa knjige -. Potpredsednik Vlade Srbije Rasim Ljajić izjavio je povodom knjige predsednika SRS Vojislava Šešelja "Novopazarski kralj heroina Rasim… »
Ljajić: Javni tužilac treba da reaguje zbog Šešeljeve knjige

Ljajić: Javni tužilac treba da reaguje zbog Šešeljeve knjige

N1 Info 11.01.2019
Ministar Rasim Ljajić izjavio je da javni tužilac treba da reaguje po službenoj dužnosti zbog knjige koju je o njemu objavio lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj. "Bilo bi neprirodno da sve ostane po sistemu: Šešelj je lud, on ionako o… »

Vesti dana »