Ljajić: Šešelj i Zukorlić mi crtaju metu na čelu

Ljajić: Šešelj i Zukorlić mi crtaju metu na čelu

IndeksOnline pre 8 dana
BEOGRAD – ”Ako postoji pravna država, na ovu situaciju i objavljenu knjigu, javni tužilac mora da reaguje” kazao je potpredsednik Vlade I minister trgovine, turzima i telekomunikacija Rasim Ljajić, komentarišući novu knige lidera radikala Vojislava Šešelja. Crtaju mi metu na čelu ’’Dakle, ili ja... »

LJAJIĆ PORUČIO ŠEŠELJU: Ti si ratni zločinac, iza knjige stoji Zukorlić!

IndeksOnline pre 8 dana
Beograd – Šef radikala objavio knjigu u kojoj se bavi navodnim kriminalnim aktivnostima ministra. On mu odgovara da neko mora u zatvor Lider SRS Vojislav Šešelj ne odustaje od žestokih optužbi na račun potpredsednika Vlade i ministra trgovine, turizma i telekomunikacija Rasima Ljajića. Pre dva dana... »

Ljajić poručuje: Ako mi se nešto desi, kriv je on!

Sandžak haber pre 8 dana
”Ako postoji pravna država, na ovu situaciju i objavljenu knjigu, javni tužilac mora da reaguje” kazao je potpredsednik Vlade I minister trgovine, turzima i telekomunikacija Rasim Ljajić, komentarišući novu knige lidera radikala Vojislava Šešelja. Crtaju mi metu na čelu ’’Dakle, ili ja treba da... »

Ljajić: Tužilac da reaguje zbog Šešeljeve knjige

Sandžak haber pre 8 dana
Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić izjavio je da javni tužilac treba da reaguje po službenoj dužnosti zbog knjige koju je o njemu objavio lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj. “Bilo bi neprirodno da sve ostane po sistemu: Šešelj je lud, on ionako o svakome svašta... »

Šešelj napisao knjigu o Ljajiću kao kralju heroina – Ljajić moli tužilaštvo da reaguje

Sandžak press pre 8 dana
Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić izjavio je da javni tužilac treba da reaguje po službenoj dužnosti zbog knjige koju je o njemu objavio lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj. “Bilo bi neprirodno da sve ostane po sistemu: Šešelj je lud, on ionako o svakome svašta... »

Radio sto plus pre 8 dana
Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić izjavio je da javni tužilac treba da reaguje po službenoj dužnosti zbog knjige koju je o njemu objavio lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj. "Bilo bi neprirodno da sve ostane po sistemu: Šešelj je lud, on ionako o svakome svašta... »

U zatvor moram da idem ili ja ili Šešelj: Ljajić o knjizi lidera radikala i optužbi da je "novopazarski kralj heroina"

Telegraf pre 8 dana
- Bilo bi neprirodno da sve ostane po sistemu Šešelj je lud, on ionako o svakome svašta piše i štampa knjige -
Potpredsednik Vlade Srbije Rasim Ljajić izjavio je povodom knjige predsednika SRS Vojislava Šešelja "Novopazarski kralj heroina Rasim Ljajić" da bi posle svih gadosti koje je on izgovorio u Narodnoj skupštini i sad ih ukoričio u... »

Ljajić: Javni tužilac treba da reaguje zbog Šešeljeve knjige

N1 Info pre 8 dana
Ministar Rasim Ljajić izjavio je da javni tužilac treba da reaguje po službenoj dužnosti zbog knjige koju je o njemu objavio lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj.
"Bilo bi neprirodno da sve ostane po sistemu: Šešelj je lud, on ionako o svakome svašta piše i štampa knjige. U pravnoj državi, ili bih ja morao da idem u zatvor zbog onoga za šta me Šešelj optužuje ili bi on morao da ide zbog... »

IndeksOnline pre 8 dana
BEOGRAD – Potpredsednik Vlade Srbije Rasim Ljajić izjavio je povodom knjige predsednika SRS Vojislava Šešelja “Novopazarski kralj heroina Rasim Ljajić” da bi posle svih gadosti koje je on izgovorio u Narodnoj skupštini i sad ih ukoričio u nešto što se zove knjiga, javni tužilac morao da reaguje po... »
©2018 Netmark d.o.o.