Povezane vesti

Majka devojke uhapšene zbog monstruoznog ubistva auto-prevoznika tvrdi: Sanela se plašila muža, zato mu je pomogla u…

Majka devojke uhapšene zbog monstruoznog ubistva auto-prevoznika tvrdi: Sanela se plašila muža, zato mu je pomogla u…

Blic 11.01.2019
Moja ćerka nije ubica. Bila je prisiljena na saučesništvo u gnusnom zločinu jer joj je Rodoljub pretio da će ubiti njenu porodicu ako mu ne pomogne. Nije imala izbora. Ovim rečima Marina Petrović iz sela Osipaonica kod Smedereva, majka Sanele… »
Isplivali šok detalji ubistva u smederevu, ubica imao pomagača! Leš umotali u tepih pa odneli u kuću na kasapljenje! Sanela…

Isplivali šok detalji ubistva u smederevu, ubica imao pomagača! Leš umotali u tepih pa odneli u kuću na kasapljenje! Sanela…

Kurir 11.01.2019
Rodoljub Petrović posle ubistva Milana Filipovića leš umotao u tepih, sumnja da je s njim bio i njegov prijatelj. Posle hapšenja Rodoljuba Petrovića (43) i njegove devojke Sanele (25) iz Smedereva zbog brutalnog ubistva gastarbajtera Milana… »
"Dođi, sve sam sredio" Mesar iskasapio autoprevoznika pa pozvao ženu da se otarase tela, a na hapšenju mu policajac izbio…

"Dođi, sve sam sredio" Mesar iskasapio autoprevoznika pa pozvao ženu da se otarase tela, a na hapšenju mu policajac izbio…

Press 11.01.2019
Dva dana posle hapšenja smederevskog dua, Sanele i Rodoljuba Petrovića, koji je lišen slobode pod sumnjom da je ubio i iskasapio Milana Filipovića (52) iz Kuršumlije, na svetlo dana izlaze novi detalji jezivog zločina. Još gori od prethodnih… »
Novi detalji istrage monstruozni zločin u Smederevu: Tepih i sms poruke doveli do ubica?

Novi detalji istrage monstruozni zločin u Smederevu: Tepih i sms poruke doveli do ubica?

Večernje novosti 11.01.2019
Telo auto-prevoznika Milana Filipovića (52) zavijeno u tepih, koji je kasnije zapaljen kod kanala. Sanela i Rodoljub navodno planirali da ga namame i opljačkaju. TELO Milana Filipovića (52), ubijenog u Smederevu, bilo je zavijeno u tepih, koji je… »

Vesti dana »