Povezane vesti

VIDEO: Irena Ivić iz Prokuplja heroina Milvokija

VIDEO: Irena Ivić iz Prokuplja heroina Milvokija

Radio 021 11.01.2019
Irena Ivić, vozač autobusa, rodom iz Prokuplja, spasila je jednogodišnje dete u Milvokiju koje je bosonogo, po hladnom vremenu, hodalo po ulici dok je na sebi imalo samo bodi i pelenu. Ivić je, kako prenosi CNN, zvanično pohvaljena zbog ovog čina… »
Vozačica autobusa iz Srbije spasila bebu i postala heroj u Americi

Vozačica autobusa iz Srbije spasila bebu i postala heroj u Americi

Vice 11.01.2019
Nekadašnja učiteljica iz Prokuplja, danas vozačica autobusa u Milvokiju Irena Ivić ovih dana je heroj u SAD jer spasila bebu. Uoči Božića, 22. decembra, Irena je vozila preko nadvožnjaka kada je uočila bosu bebu, u zekici i peleni, kako se brzo… »
Irena, heroina o kojoj pričaju Amerika i Srbija za BBC: "Samo sam radila svoj posao"

Irena, heroina o kojoj pričaju Amerika i Srbija za BBC: "Samo sam radila svoj posao"

Radio 021 11.01.2019
Priča o vozačici autobusa iz SAD Ireni Ivić obišla je svet - a kako ona sve to vidi Irena priča za BBC na srpskom. Vozačica autobusa u američkom gradu Milvokiju, Irena Ivić-Drobnjak, naglo zaustavlja autobus. Napolju je jak minus, kalendar kaže… »
Irena Ivić o spasavanju bebe u Milvokiju: Bio je to majčinski instinkt

Irena Ivić o spasavanju bebe u Milvokiju: Bio je to majčinski instinkt

N1 Info 11.01.2019
Irena Ivić, rodom iz Prokuplja, heroj je dana u Americi. Naime, vozeći autobus u Milvokiju videla je dete koje je po hladnom vremenu, bosonogo hodalo po ulici. Irena ni jednog trenutka nije razmišljala i odmah je zaustavila autobus, i spasila… »
Irena, heroina o kojoj pričaju Amerika i Srbija za BBC: „Samo sam radila svoj posao"

Irena, heroina o kojoj pričaju Amerika i Srbija za BBC: „Samo sam radila svoj posao"

BBC News 11.01.2019
Priča o vozačici autobusa iz SAD Ireni Ivić obišla je svet - a kako ona sve to vidi Irena priča za BBC na srpskom. Vozačica autobusa u američkom gradu Milvokiju, Irena Ivić-Drobnjak, naglo zaustavlja autobus. Napolju je jak minus, kalendar kaže… »
Irena, heroina o kojoj pričaju Amerika i Srbija za BBC: „Samo sam radila svoj posao"

Irena, heroina o kojoj pričaju Amerika i Srbija za BBC: „Samo sam radila svoj posao"

Južne vesti 11.01.2019
Vozačica autobusa u američkom gradu Milvokiju, Irena Ivić-Drobnjak, naglo zaustavlja autobus. Napolju je jak minus, kalendar kaže da je 22. decembar, na šta sat dodaje da je rano ujutru. Na trotoaru sa leve strane ugledala je bosonogo i jedva… »
Hrabar čin srpkinje u Americi: Vaspitačica iz Prokuplja zaustavila autobus pun putnika nasred ulice i postala heroj Milvokija…

Hrabar čin srpkinje u Americi: Vaspitačica iz Prokuplja zaustavila autobus pun putnika nasred ulice i postala heroj Milvokija…

Blic 11.01.2019
Irena Ivić, vozač autobusa rodom iz Prokuplja, spasla je jednogodišnje dete u Milvokiju koje je bosonogo, po hladnom vremenu, hodalo po ulici dok je na sebi imalo samo bodi i pelenu. Ona je vozila gradski autobus ulicama Milvokija, na svojoj… »
Irena iz Prokuplja vozi bus u Americi i upravo je postala heroj nacije

Irena iz Prokuplja vozi bus u Americi i upravo je postala heroj nacije

Noizz 11.01.2019
Hladno i tmurno jutro u Srbiji popravila je vest o heroini Ireni Ivić rodom iz Prokuplja. Ona je vozeći autobus spasila usamljeno bosonogo dete dok je hodalo ulicama Milvokija. Irena je vozač autobusa u glavnom gradu države Viskonsin. Svakodnevno vozi… »
Prokupčanka spasila bebu u Milvokiju vozeći autobus

Prokupčanka spasila bebu u Milvokiju vozeći autobus

Danas 11.01.2019
Irena Ivić koja vozi autobus u Milvokiju zvanično je pohvaljena zato što je na autoputu zaustavila vozilo da bi spasila bebu. Kako je danas objavio američki Si-En-En (CNN) događaj se odigrao 22. decembra, kada je Ivić, vozeći autobus na autoputu… »
"Plakao sam kad sam video snimak": Brat Srpkinje koja je spasla dete u Americi otkriva neobičan životni put heroine iz…

"Plakao sam kad sam video snimak": Brat Srpkinje koja je spasla dete u Americi otkriva neobičan životni put heroine iz…

Blic 11.01.2019
Irena Ivić koja je postala heroj Milvokija nakon što je od smrzavanja spasla jedno dete, u Prokuplju je radila kao vaspitačica. Ona je vozila gradski autobus ulicama Milvokija, na svojoj svakodnevnoj ruti, kada je u jednom trenutku skrenula pogled i… »
Učiteljica iz Prokuplja spasila bebu u Americi i postala heroj ( VIDEO)

Učiteljica iz Prokuplja spasila bebu u Americi i postala heroj ( VIDEO)

Jugmedia 11.01.2019
Irena Ivić koja je nekada bila učiteljica u Prokuplja danas je vozačica autobusa u Milvokiju, a ovih dana postala je i pravi heroj u SAD, jer spasila bebu. Naime, uoči katoličkog Božića 22. decembra, Irena je vozila preko nadvožnjaka kada je… »
Upoznajte Irenu Ivić: Spasila je jednogodišnje dete i postala heroj Milvokija (video)

Upoznajte Irenu Ivić: Spasila je jednogodišnje dete i postala heroj Milvokija (video)

BizLife 11.01.2019
Foto: Facebook N1 Irena Ivić, nekadašnja učiteljica rodom iz Prokuplja, spasila je jednogodišnje dete u Milvokiju koje je bosonogo, po hladnom vremenu, hodalo po ulici dok je na sebi imalo samo bodi i pelenu. Krajem decembra, čim je primetila dete… »
Kako je Irena Ivić postala heroj Milvokija

Kako je Irena Ivić postala heroj Milvokija

N1 Info 11.01.2019
Irena Ivić, rodom iz Prokuplja, spasila je jednogodišnje dete u Milvokiju koje je bosonogo, po hladnom vremenu, hodalo po ulici dok je na sebi imalo samo bodi i pelenu. Ivić je, kako prenosi CNN, zvanično pohvaljena zbog ovog čina. Krajem decembra… »
Ljudska priča u Milvokiju, a u njenom središtu Irena (VIDEO)

Ljudska priča u Milvokiju, a u njenom središtu Irena (VIDEO)

Vesti online 11.01.2019
Vozač autobusa u Milvokiju zaustavila vozilo kojim je upravljala kada je videla bosonogo dete kako samo luta ulicom. Njeno ime je Irena Ivić i o njoj piše CNN. Ona je vozila gradski autobus ulicama Milvokija, na svojoj svakodnevnoj ruti, kada je u… »
Svi pričaju o Srpkinji u Milvokiju: Irena Ivić spasila dete na ulici

Svi pričaju o Srpkinji u Milvokiju: Irena Ivić spasila dete na ulici

Nedeljnik 11.01.2019
Ona je vozila gradski autobus ulicama Milvokija, na svojoj svakodnevnoj ruti, kada je u jednom trenutku skrenula pogled i ugledala bosonogo dete, staro oko dve godine, kako samo trčkara ulicom. Irena Ivić, vozač autobusa u Milvokiju, zaustavila je… »
Srpkinja iz prokuplja koja vozi autobus postala heroj u Americi: Irena videla bosonogog dečaka na ledenoj ulici, zakočila i…

Srpkinja iz prokuplja koja vozi autobus postala heroj u Americi: Irena videla bosonogog dečaka na ledenoj ulici, zakočila i…

Kurir 11.01.2019
Irena Ivić, vozač gradskog prevoza u američkom Milvokiju pokazala je da ima veliko srce. Ona je dok je vozila autobus 22. decembra 2018. godine primetila bosonogog dečaka obučenoj samo u bodi. Dečak je bio sam na polupraznim ulicama i nameravao da… »
Ovo je Irena iz Prokuplja koju slavi Amerika! Bivša učiteljica vozi autobus u Milvokiju već 5 godina! Bez razmišljanja…

Ovo je Irena iz Prokuplja koju slavi Amerika! Bivša učiteljica vozi autobus u Milvokiju već 5 godina! Bez razmišljanja…

Kurir 11.01.2019
Irena Ivić, vozač autobusa rodom iz Prokuplja, spasla je jednogodišnje dete u Milvokiju koje je bosonogo, po hladnom vremenu, hodalo po ulici dok je na sebi imalo samo bodi i pelenu. Vlasti okruga Milvokija održale su u četvrtak konferenciju u znak… »
Video: Vozačica autobusa Irena Ivić postala heroj Milwaukeeja

Video: Vozačica autobusa Irena Ivić postala heroj Milwaukeeja

Al Jazeera 11.01.2019
Irena Ivić, porijeklom iz Srbije, zaustavila je autobus, odmah istrčala na ulicu i spasila izgubljenu i uplakanu bebu. allowfullscreen <br /> webkitallowfullscreen <br /> mozallowfullscreen <br /> allow="encrypted-media" <br /> width="670" <br />… »

Vesti dana »