Povezane vesti

Nema za belog hleba: Bekvalčeva tražila 100 evra na zajam kolegi, njegov odgovor sve iznenadio!

Nema za belog hleba: Bekvalčeva tražila 100 evra na zajam kolegi, njegov odgovor sve iznenadio!

Press 11.01.2019
Nataša Bekvalac i Saša Kovačević dali su zajednički intervju u kom su jedno o drugom otkrili mnoge stvari. Međutim, ono što je Saša izneo zaprepastilo je mnoge. - Nataša mi je nedavno tražila 100 evra na zajam, a pošto ni kod mene situacija… »
"Dok je mene tvoja deca neće biti gladna": Nataša Bekvalac od kolege tražila 100 evra na zajam

"Dok je mene tvoja deca neće biti gladna": Nataša Bekvalac od kolege tražila 100 evra na zajam

Blic 11.01.2019
Nataša Bekvalac poznata je po tome da se u dobrom društvu uvek šali i da je pred prijateljima nije sramota apsolutno ništa. Tako opušteno se očigledno oseća i u društvu Saše Kovačevića koji je ispričao šta je poznata pevačica od njega… »
Nataša Bekvalac od kolege tražila 100 € na zajam: Odgovor Saše Kovačevića je sve šokirao...

Nataša Bekvalac od kolege tražila 100 € na zajam: Odgovor Saše Kovačevića je sve šokirao...

Kurir 11.01.2019
Nataša Bekvalac i Saša Kovačević veliki su prijatelji i otkrili su mnoge stvari iz tog prijateljstva. Međutim, ono što je Saša izneo zaprepastilo je mnoge. Naime, panonska barbika je poznata kao neko ko voli da se šali, ali ovo će vas iznenaditi… »

Vesti dana »