Povezane vesti

Endi Mari najavio kraj karijere: Turnir u Melburnu mi je možda poslednji Sirova emocija

Endi Mari najavio kraj karijere: Turnir u Melburnu mi je možda poslednji Sirova emocija

Radio 021 11.01.2019
Britanski teniser Endi Mari kroz suze je najavio da bi Grend slem u Australiji mogao da bude poslednji turnir u njegovoj karijeri. Getty Images Mari kaže da postoji mogućnost da ne izrži do Vimbldona Britanski teniser Endi Mari izjavio da će se… »
Endi Mari najavio kraj karijere: Turnir u Melburnu mi je možda poslednji

Endi Mari najavio kraj karijere: Turnir u Melburnu mi je možda poslednji

B92 11.01.2019
Britanski teniser Endi Mari kroz suze je najavio da bi Grend slem u Australiji mogao da bude poslednji turnir u njegovoj karijeri. Britanski teniser Endi Mari izjavio da će se penzionisati posle Vimbldona, ali da strahuje da će mu Australijen Open biti… »
Endi Mari najavio kraj karijere: Turnir u Melburnu mi je možda poslednji

Endi Mari najavio kraj karijere: Turnir u Melburnu mi je možda poslednji

Južne vesti 11.01.2019
Getty Images Mari kaže da postoji mogućnost da ne izrži do Vimbldona Britanski teniser Endi Mari izjavio da će se penzionisati posle Vimbldona, ali da strahuje da će mu Australijen Open biti poslednji turnir u karijeri. Trostruki osvajač Grend… »
Teniser Endi Marej najavio povlačenje

Teniser Endi Marej najavio povlačenje

Slobodna Evropa 11.01.2019
Britanski teniser Endi Marej najavio je danas da će se ove godine penzionisati i da će mu Australijan open možda biti poslednji turnir. Marej je učestvovao na turniru u Brizbejnu nakon godinu dana odsustva zbog operacije kuka. "Mogu da igram sa… »
Mari najavio kraj: Možda je AO moj poslednji turnir

Mari najavio kraj: Možda je AO moj poslednji turnir

N1 Info 11.01.2019
Nakon niza povreda, operacija i pokušaja da se oporavi i vrati na teren, Endi Mari bori se i pred predstojeći Australijan open. Svet je u noći između četvrtka i petka obišla vest o najavi kraja karijere britanskog tenisera. Ako i nije došao kraj… »

Vesti dana »