Povezane vesti

Dodik: Srbi se ne osećaju sigurno

Dodik: Srbi se ne osećaju sigurno

Večernje novosti 11.01.2019
Dodik na božićnom prijemu u kasarni "Kozara" u Banjaluci o Oružanim snagama BiH. Borićemo se za svoja prava u skladu sa Dejtonskim mirovnim sporazumom. Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će se zalagati za poboljšanje… »
Cvijanović: Srpsku čuva ljubav njenog naroda

Cvijanović: Srpsku čuva ljubav njenog naroda

Večernje novosti 11.01.2019
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović rekla je da Srpsku čuva ljubav njenog naroda i snaga institucija, te da osnovni zadatak svih treba da bude mir i stabilnost. Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović rekla je da Srpsku čuva ljubav… »
Dodik o Srbima u vojsci BiH: Na pet najvažnijih funkcija nema nijednog, to mora biti promenjeno!

Dodik o Srbima u vojsci BiH: Na pet najvažnijih funkcija nema nijednog, to mora biti promenjeno!

Kurir 11.01.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će se zalagati za poboljšanje statusa srpskih pripadnika u Oružanim snagama BiH jer od pet najvažnijih funkcija u ovim snagama i u Ministarstvu odbrane BiH nema Srbina, što mora biti… »
Dodik: Mi nismo bosanski Srbi, to je uvreda

Dodik: Mi nismo bosanski Srbi, to je uvreda

Novi magazin 11.01.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da u BiH postoje samo Srbi, a ne bosanski Srbi, navodeći da je naziv bosanski Srbi uvreda za Srbe u BiH. "Mi nismo bosanski Srbi, nemojte nas vređati, izazvaćete lavinu odgovora koji… »
Dodik: Na pet najbitnijih mesta u vojsci BiH, nijedan Srbin

Dodik: Na pet najbitnijih mesta u vojsci BiH, nijedan Srbin

RTS 11.01.2019
Predsednica Republike Srpske i predsedavajući Predsedništva BiH, Željka Cvijanović i Milorad Dodik, prisustvovali su božićnom prijemu u kasarni "Kozara" u Banjaluci. Dodik je u svom obraćanju izrazio nezadovoljstvo položajem srpskog naroda u… »
"Na pet najbitnijih mesta u oružanim snagama BiH - nijedan Srbin"

"Na pet najbitnijih mesta u oružanim snagama BiH - nijedan Srbin"

Vesti online 11.01.2019
Predsednica Republike Srpske i predsedavajući Predsedništva BiH, Željka Cvijanović i Milorad Dodik, prisustvovali su danas božićnom prijemu u kasarni "Kozara" u Banjaluci, u organizaciji Komande Šeste pešadijske brigade sa komandama i… »
Dodik: Mi smo Srbi, a ne bosanski Srbi - to je uvreda

Dodik: Mi smo Srbi, a ne bosanski Srbi - to je uvreda

Mondo 11.01.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da u BiH postoje samo Srbi, a ne bosanski Srbi, navodeći da je naziv bosanski Srbi uvreda za Srbe u BiH. Foto: MONDO/ Vedran Ševčuk "Mi nismo bosanski Srbi, nemojte nas vređati… »
Dodik: Mi nismo "bosanski Srbi", taj naziv je uvreda za nas

Dodik: Mi nismo "bosanski Srbi", taj naziv je uvreda za nas

N1 Info 11.01.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da u BiH postoje samo Srbi, a ne bosanski Srbi, navodeći da je naziv bosanski Srbi uvreda za Srbe u BiH. "Mi nismo bosanski Srbi, nemojte nas vređati, izazvaćete lavinu odgovora koji neće… »
Na pet najvažnijih funkcija u Oružanim snagama BiH nijedan Srbin

Na pet najvažnijih funkcija u Oružanim snagama BiH nijedan Srbin

RTV 11.01.2019
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske i predsedavajući Predsedništva BiH, Željka Cvijanović i Milorad Dodik, prisustvovali su danas božićnom prijemu u kasarni "Kozara" u Banjaluci, u organizaciji Komande Šeste pješadijske brigade sa komandama i… »
Dodik: Na pet najbitnijih mesta u oružanim snagama BiH — nijedan Srbin

Dodik: Na pet najbitnijih mesta u oružanim snagama BiH — nijedan Srbin

Sputnik 11.01.2019
Predsednica Republike Srpske i predsedavajući Predsedništva BiH, Željka Cvijanović i Milorad Dodik, prisustvovali su danas božićnom prijemu u kasarni „Kozara“ u Banjaluci, u organizaciji Komande Šeste pešadijske brigade sa komandama i… »
Dodik: Zalagaćemo se za poboljšanje statusa Srba u Oružanim snagama BiH

Dodik: Zalagaćemo se za poboljšanje statusa Srba u Oružanim snagama BiH

Blic 11.01.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će se zalagati za poboljšanje statusa srpskih pripadnika u Oružanim snagama BiH, jer od pet najvažnijih funkcija u ovim snagama i u Ministarstvu odbrane BiH nema Srbina, što mora biti… »

Vesti dana »