Povezane vesti
Više posla za ekipe Hitne pomoći zbog snežnih padavina
RTK 11.01.2019
Lekari Zavoda za hitnu medicinsku pomoć u Kragujevcu, poslednjih par dana, zbog snežnih padavina imaju, kako kažu, pune ruke posla. Usled snežnih nanosa na putevima i trotoarima povećan je broj građana koji su se lekarima javljali sa prelomima i… »
Više od 250 Nišlija povređeno prethodnih dana na snegu i ledu
Južne vesti 11.01.2019
Klinika za ortopediju u Nišu je puna, a prošlih 5 dana povećan je broj pacijenata koji se javljaju lekarima sa prelomima i povredama nastalim zbog padova na snegu i ledu. U ortopedskoj ambulanti primljeno je preko 250 građana, dok je 24 pacijenata moralo… »
Vesti dana »
Borba sa velikim požarima u Srbiji: Kritično u Deliblatskoj peščari, stabilizacija na drugim lokacijama
Naslovi.ai pre 5 satijoš 36 povezanih
„Vetar toliko brzo menja pravac“: Srbija ipak zove Evropu da gasi Deliblatsku peščaru
Vreme pre 1 satjoš 68 povezanih
UGAŠEN požar na deponiji u Jovanovcu, ostaju dežurne ekipe, građani u okolnim naseljima da zatvore prozore (FOTO)
InfoKG pre 4 satijoš 24 povezane
Strahovit ruski udar na rodni grad Zelenskog: Šest osoba poginulo, najmanje 90 povređeno u napadu na tržni centar u Krivom Rogu (foto)
Kurir pre 46 minutajoš 20 povezanih



