Povezane vesti

"Samo nam je rekla: Svako bi to uradio" Majka Srpkinje koja je postala američka heroina kaže da im Irena nije ni pomenula da…

"Samo nam je rekla: Svako bi to uradio" Majka Srpkinje koja je postala američka heroina kaže da im Irena nije ni pomenula da…

Blic 12.01.2019
Irena Ivić, vozač autobusa rodom iz Prokuplja, spasla je dvogodišnje dete u Milvokiju koje je bosonogo po hladnom vremenu samo hodalo po ulici, dok je na sebi imalo samo bodi i pelenu. Irena, inače po struci vaspitačica, vozila je gradski autobus… »
Srpkinji ireni klanja se cela Amerika: Kad sam ga videla... Samo, boso, uplakano kako trči po hladnoći, duša me zabolela…

Srpkinji ireni klanja se cela Amerika: Kad sam ga videla... Samo, boso, uplakano kako trči po hladnoći, duša me zabolela…

Kurir 12.01.2019
PROKUPLJE/MILVOKI - Prokupčanka irena Ivić, vozač autobusa u Milvokiju u SAD, spasla je jednogodišnje detence koje je bosonogo, po hladnom vremenu, hodalo ulicom obučeno samo u bodi i pelenu. - Kad sam ugledala dete kako bosonogo trči, ni o čemu… »
Prokupčanka zadivila Ameriku Savest bi me pojela da detetu nisam pomogla

Prokupčanka zadivila Ameriku Savest bi me pojela da detetu nisam pomogla

Večernje novosti 12.01.2019
Irena Ivić Drobnjak, za "Novosti", o spasavanju malog migranta u Milvokiju. Morala sam da zaustavim autobus i uzmem ga, jer bi završilo na auto-putu. KADA sam videla samo, boso i uplakano dete kako po hladnoći trči na nadvožnjaku iznad auto-puta… »
"Nisam očekivala da će ceo svet pričati o meni": Heroina iz Srbije koja je spasila dete za "Blic": U blizini je auto-put…

"Nisam očekivala da će ceo svet pričati o meni": Heroina iz Srbije koja je spasila dete za "Blic": U blizini je auto-put…

Blic 12.01.2019
Irena Ivić iz Prokuplja postala je planetarna zvezda. Ne postoji medij u SAD, ali i širom sveta, koji nije preneo vest o Srpkinji kako u Milvokiju spasava osmomesečnu devojčicu dok je bosonoga i oskudno odevena hodala ulicom po hladnom vremenu. Naime… »
Kako je Irena Ivić iz Prokuplja postala heroj dana u Americi

Kako je Irena Ivić iz Prokuplja postala heroj dana u Americi

Glas Amerike 12.01.2019
Heroj dana u Americi - Irena Ivić iz Srbije. Ona je vozeći autobus, spazila osmomesečnu devojčicu pored puta, zaustavila vozilo i spasila je. O svemu tome govorila je ekskluzivno za Glas Amerike. Prošlog meseca, Irena je vozila gradski autobus, kada… »

Vesti dana »