Povezane vesti

ABA liga: Zvezda teško do pobede u Laktašima

ABA liga: Zvezda teško do pobede u Laktašima

Dnevnik 12.01.2019
U 15. kolu regionalne ABA lige Crvena zvezda savladala je u gostima Igokeu posle velike borbe 77:79 (18:20, 25:21, 19:18, 15:20). Nakon izuzetno neizvesne završnice, u kojoj je Radivojević tri sekunde pre kraja imao šut za pobedu, Zvezda je bila… »
Zvezda se iščupala iz kandži Igokee (VIDEO)

Zvezda se iščupala iz kandži Igokee (VIDEO)

Vesti online 12.01.2019
Košarkaši Crvene zvezde pobedosno odlaze iz Laktaša. Igokea je pala sa 79:77, posle vrlo neizvesnih 40 minuta. Igokea: Lešić 11 (3/5 za dva, 1/6 za tri), Adamović 12 (4/4 za dva, 1/5 za tri), Milošević 8, Džeret, Radivojević 10 (2/6 za tri)… »
Tomić: Bilo je simpatično kad sam od navijača čuo “Ubaci Kešelja”

Tomić: Bilo je simpatično kad sam od navijača čuo “Ubaci Kešelja”

Vesti online 12.01.2019
Crvena zvezda pobedila je ekipu Igokee u 15. kolu ABA lige. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Igokeu u 15. kolu ABA lige, a trener tima sa Malog Kalemegdana Milan Tomić rekao je da su ovakvi trijumfi neophodni ovom timu kao i da nisu tražili alibi i… »
Kraj: Igokea-Crvena zvezda 77:79

Kraj: Igokea-Crvena zvezda 77:79

Večernje novosti 12.01.2019
Crveno-beli su u dramatičnom finišu slavili na gostovanju protiv Igokee. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su danas Igokeu u gostima sa 79:77, u 15. kolu ABA lige. Zvezdi je to bila 15. pobeda u regionalnom takmičenju. Igokea ima skor 5/10. Utakmica… »
Igokea promašila pobedu, Zvezda se provukla u Laktašima

Igokea promašila pobedu, Zvezda se provukla u Laktašima

Mondo 12.01.2019
Vuk Radivojević, pa Danilo Anđušić imali šuteve za trijumf i prekid serije crveno-belih, ali je lopta oba puta stala na obruču! Crvena zvezda mts je "preživela" Laktaše! Na parketu Igokee, "jadranski" lider dva puta je gledao kako domaći… »
Tomić: Navijači me nasmejali, stalno mi govorili da ubacim Kešelja

Tomić: Navijači me nasmejali, stalno mi govorili da ubacim Kešelja

Sportski žurnal 12.01.2019
Milan Tomić, šef struke Crvene zvezde, čestitao je igračima na pobedi protiv Igokee. – Ovakve utakmice treba znati dobiti. Napravili smo dosta grašaka i dozvolili Igokei 22 skoka u napadu. Loše smo igrali, ali smo dobili. Došli smo oslabljeni… »
"Žao mi je zbog Čovićeve povrede"

"Žao mi je zbog Čovićeve povrede"

Mondo 12.01.2019
Trener Igokee Dragan Nikolić posle poraza od Zvezde govorio i o plejmejkeru Beograđana. Foto: MN Press Crvena zvezda mts provukla se u Laktašima i promašajima Vuka Radivojevića i Danila Anđušića ipak ostvarila 15. uzastopni trijumf. Međutim… »
Tomić: I ovakve pobede su potrebne

Tomić: I ovakve pobede su potrebne

Mondo 12.01.2019
"Važno je trijumfovati i kada ne odigrate dobro", rekao je Zvezdin trener posle meča u Laktašima. Foto: MONDO/Stefan Stojanović Crvena zvezda mts potrošila je dosta znoja i živaca, ali se iz Republike Srpske vraća sa 15. uzastopnom pobedom u ABA… »
Zvezda se provukla, Igokea promašila dve trojke za pobedu

Zvezda se provukla, Igokea promašila dve trojke za pobedu

Mozzart sport 12.01.2019
Crveno-beli zadržali oreol nepobedivosti u ABA ligi, Anđušić i Radivojević nisu bili precizni u poslednjim sekundama - 77:79. Bila je Crvena zvezda na pravom ispitu u Laktašima na gostovanju Igokei, gubila je na ulasku u poslednju četvrtinu… »
Zvezda se provukla: Drama, na kraju 15:0!

Zvezda se provukla: Drama, na kraju 15:0!

Večernje novosti 12.01.2019
Crveno-beli su se namučili u Laktašima, ali su u neizvesnoj završnici uspeli da stignu do pobede. NIKAD u dosadašnjem toku sezone košarkaši Crvene zvezde nisu bili tako blizu poraza u ABA ligi, ali su zahaljujući Džou Reglandu i dodiru sreće… »
ABA: Zvezda se mučila, Radivojević promašio pobedu!

ABA: Zvezda se mučila, Radivojević promašio pobedu!

N1 Info 12.01.2019
Košarkaši Crvene zvezde upisali su i 15. pobedu u ABA ligi, pošto su slavili na gostovanju Igokei 79:77 u okviru 15. kola. Dva tima su vodila veliku borbu u Laktašima, a neizvesna borba viđena je do samog kraja utakmice. Igokea je čak imala… »
Igokea vodi, zvezdaši nezadovoljni: Nema ko da skoči, u odbrani promaja – fale Beron, Lazić i Cirbes (reakcije)

Igokea vodi, zvezdaši nezadovoljni: Nema ko da skoči, u odbrani promaja – fale Beron, Lazić i Cirbes (reakcije)

Hot sport 12.01.2019
Premijerna utakmica 15. kola ABA lige igra se u Laktašima. Desetoplasirana Igokea na svom terenu dočekala je prvoplasiranu Crvenu zvezu, a rezultat na poluvremenu je 43:41. Nakon utakmice koju su odigrali u Evrokušu, cveno-beli su se vratili obavezama… »
Zvezda ostala bez tri igrača: Dvojica se ipak vraćaju u tim…

Zvezda ostala bez tri igrača: Dvojica se ipak vraćaju u tim…

Hot sport 12.01.2019
Košarkaši Crvene zvezde danas u Laktašima igraju meč 15. kola ABA lige u veoma šarenom sastavu, ali su i dalje veliki favoriti. U Laktaše nisu otputovali povređeni Maik Cirbes, Branko Lazić i Bili Beron. To je dovelo do straha kod navijača Crvene… »
Zvezda gostuje igokei: Desetkovani u Laktašima

Zvezda gostuje igokei: Desetkovani u Laktašima

Večernje novosti 12.01.2019
Tomić ne može da računa na Lazića i Cirbesa, Beron je rovit, dok su već duže vreme van tima Faje i Radanov. DESETKOVANA povredama, Crvena zvezda je otputovala u Laktaše na današnji meč sa Igokeom u 15. kolu ABA lige (17.00). Trener Milan Tomić… »
Oslabljena Zvezda gostuje pojačanoj Igokei u ABA ligi

Oslabljena Zvezda gostuje pojačanoj Igokei u ABA ligi

Danas 12.01.2019
Tomić: Bez praznog hoda (17.00) Sa perfektnim skorom od 14-0 Crvena zvezda je otputovala u Laktaše sa dosta problema pošto su zbog povreda odsutni ili pod znakom pitanja za ovaj meč Branko Lazić, Maik Cirbes i Bili Beron. S druge strane, Igokea je… »
Sport na TV: Zvezda u Laktašima, Partizan pred svojim navijačima, Srbija udara na najjačeg

Sport na TV: Zvezda u Laktašima, Partizan pred svojim navijačima, Srbija udara na najjačeg

Hot sport 12.01.2019
Bogat sportski program je pred nama, pre svega kada je reč o reprezentaciji i domaćim klubovima, u centru pažnje dvoranski sportovi. Crvena zvezda u 15. kolu ABA lige gostuje u Laktašima Igokei. Za četu Milana Tomića ovo bi mogao da bude najteži… »

Vesti dana »

Vučić: Neke zemlje su me zapanjile jer neće da glasaju

Vučić: Neke zemlje su me zapanjile jer neće da glasaju

Politika pre 5 minutajoš 50 povezanih
Partizan nemoćan, Olajinka odveo Zvezdu u finale

Partizan nemoćan, Olajinka odveo Zvezdu u finale

Sport klub pre 54 minutajoš 48 povezanih
Najavljen sneg u Srbiji: RHMZ se ponovo oglasio

Najavljen sneg u Srbiji: RHMZ se ponovo oglasio

B92 pre 3 satajoš 36 povezanih
Opoziciona kandidatkinja vodi na izborima u S. Makedoniji

Opoziciona kandidatkinja vodi na izborima u S. Makedoniji

Bloomberg Adria pre 41 minutajoš 28 povezanih